Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Netipiska sadarbība! «Prāta vētra» un «Musiqq» ieraksta kopdziesmu

TVNET
Netipiska sadarbība! «Prāta vētra» un «Musiqq» ieraksta kopdziesmu
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: TVNET

Šodien pašmāju poproka lielgrupa «Prāta vētra» un popmūzikas duets «Musiqq» ar prieku piedāvā klausītāju vērtējumam abu grupu kopīgo veikumu – dziesmu «Debesis iekrita tevī».

Dziesmu, kuras autors ir Marats Ogļezņevs, «Prāta vētra» un «Musiqq» ierakstīja sadarbībā ar zviedru producentu Povelu Olsonu, bet ideja par šādu kopprojektu radās, gatavojoties koncertam Liepājā 20. augustā un domājot par to, kā iepriecināt un pārsteigt skatītājus. Zīmīgi, ka abi «Musiqq» dalībnieki ir liepājnieki.

«Gada sākumā, viesojoties pie Marata, parādīju viņam kādu savu dziesmu ar domu pamēģināt to ierakstīt kopā. Savukārt Marats ieminējās, ka arī viņam ir viena iestrāde, un atskaņoja «Debesis iekrita tevī». Turpat mājas studijā iedziedāju demo, kas beigu beigās tā arī palika gala versija. Vislielākās diskusijas mums izvērsās par aranžējumu – labākais risinājums nāca no Zviedrijas - Povels Olsons, zviedru mūziķis un producents, kuru uzrunāja mūsu menedžments, trāpīja visām gaumēm un piedāvāja variantu, kas beidzot gāja pie sirds gan «Musiqq», gan «Prāta vētrai»!» komentē Renārs Kaupers.

«Esam gandarīti un, protams, ļoti priecīgi par sadarbību ar Latvijas normālākajiem čaļiem - «Prāta vētru»! Paldies Renāram, ka uzrunāja un neatstāja novārtā ieceri par kopīgu dziesmu. Visi kopā esam realizējuši saskanīgu balādi – «Debesis iekrita tevī», komentē Marats.

Dziesmas pirmatskaņojums abu grupu dzīvajā izpildījumā notiks Liepājas koncertā stadionā «Daugava». Pirms grupas «Prāta vētra» apmeklētājus priecēs īpašie viesi, kuri tiks izziņoti jūlijā.

Tāpat kā iepriekšējos tūres «7 soļi svaiga gaisa» koncertos, uz skatuves kāps meiteņu trio «Limonāde», DJ Kashuks un Dons.

Dziesmas «Debesis iekrita tevī» mp3 var iegādāties ekase.lv, iTunes un Google Play, bet noklausīties – Spotify un Deezer.

Biļetes uz «Prāta vētras» koncertu Liepājā: ekase.lv, t/c «Spice» un koncertzālē «Lielais dzintars» Liepājā. Ir pieejamas gan stāvvietas, gan sēdvietas. Vairāk info www.ekase.lv

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu