Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Klajā nāk 2CD Raimonda Paula dziesmu izlase «Zelta 80»

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Publicitātes foto

Klajā nākusi Raimonda Paula divu kompaktdisku dziesmu izlase «Zelta 80», kas turpina Paula jubileju albumu sēriju. Klajā jau nākuši šādi dubultie dziesmu izlases albumi – «Zelta 60», «Zelta 70» un «Zelta 75». Tagad kompānija «Mikrofona ieraksti» jaunajā izlasē «Zelta 80» apkopojusi Maestro jaunāko 30 gadu nozīmīgākos un populārākos ierakstus.

Dubultajā albumā apkopotas pavisam 44 dziesmas, kuru ieraksta laiks ir no 1986. līdz 2016. gadam. Izlasē šoreiz dominē vairāk mūsdienu aktuālie izpildītāji, ne tikai 60. un 70. gadu leģendas. Albumu klausoties, ir interesanti sekot līdzi, ar kādiem izpildītājiem kādos laika posmos Maestro ir sadarbojies un kā tie pratuši interpretēt Paula dziesmas.

Izlasē atrodami tādi vārdi kā Intars Busulis, Dons, Zigfrīds Muktupāvels, Prāta vētra, Harijs Spanovskis, Ance Krauze, Normunds Rutulis, Liene Šomase, Dainis Porgants, Laima Vaikule, Remix, Jānis Sproģis, Aija Kukule, Kristīne Prauliņa, Madara Botmane un daudzi citi. Tikai šajā izlasē atrodamas dažādas dziesmas no mūzikliem, kuri iestudēti Latvijas teātros, un brīvdabas izrāžu hiti.

Foto: Publicitātes foto

Lūk, tikai dažas no albumā iekļautajām dziesmām – «Ziemeļblāzmas romance», «Māte mani auklējusi», «Zelta ābele», «Anniņa vanniņā», «Kad man maziņam», «Raudāja māte», «Baltā dziesma», «Ja tevis nebūtu», «Rasa», «Sasala jūrīna», «Palaid puķīti pa dambi», «Ne silts, ne auksts», «Melns ar baltu», «Neaizmirsti mani», «Mazs cinītis» u.c. Pirmo reizi kādā ierakstu albumā iekļauta grupas Remix 1987.gadā ierakstītā dziesma «Es sev paņemšu līdz». Tā ir tā pati dziesma, kuru Igo krievu valodā ar nosaukumu «Путь к свету» izpildīja konkursā «Jūrmala» un ieguva Grand Prix! Izlasē atradīsiet arī agrāk izlasēs un albumos nepublicētu dziesmas «Māte mani auklējusi» 1988.gada ierakstu Laimas Vaikules izpildījumā.

Albuma bukletā atrodamas vairākas maz redzētas fotogrāfijas. Eleganto albuma dizainu veidojis mākslinieks Artūrs Tigulis.

CD meklē mūzikas veikalos, Statoil, Rimi un Jāņa Rozes grāmatnīcās. Pasūti CD MicRec mājaslapā vai lejupielādē Doremi.lv.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu