Diana Arte un Deniss Paškevičs piedāvā motivējošu, pozitīvu vasaras hitu

FOTO: Publiciātes foto

Pašmāju dziedātāja un dziesmu autore Diana Arte ierakstījusi dziesmu disko fanka stilā, piedaloties tādiem meistariem kā Deniss Paškevičs un Ingars Viļums.

Diana Arte ir dziesmu autore, kas raksta tekstus angļu, spāņu, krievu un latviešu valodā dažādos stilos (house, trance, pop, pop-rock) un regulāri sadarbojas gan ar jaunajiem māksliniekiem (Diana Poluškina), gan ar jau labi zināmajiem meistariem (Yana Kay, Markus Riva, Jānis Bukums, CREDO u.c.).

Jau 2012.gadā māksliniece bija izlaidusi dziesmu Dangerously Sexy, kuras videoklips izplenījās ievērību medijos, piedaloties androgīnajam modelim Jaroslavam Barišņikovam un Markum Rivam.

Šoreiz Diana ir sarūpējusi pārsteigumu un ierakstījusi dziesmu disko fanka stilā, kas ļoti atšķiras no visām iepriekšējām mākslinieces dziesmām.

FOTO: Publiciātes foto

«Man patīk eksperimentēt un neierobežot sevi jau pierastajos rāmjos,» saka māksliniece, «turklāt fanks un džezs man vienmēr ir paticis, es tik neuzdrīkstējos skarties klāt kam tik augstam. Taču ar tādiem meistariem un tik profesionālu komandu, ar kuru man palaimējās sanākt kopā, bailēm nebija vairs vietas,» atzīst dziedātāja.

FOTO: Publiciātes foto

«Ikdienā mums ir daudz visādu traucēkļu, notikumu un apstākļu, kas mūs kavē un brīžiem pilnībā liek atteikties no saviem sapņiem un to īstenošanas. Gribēju šoreiz radīt ko pozitīvu un motivējošu, kas mums visiem, tai skaitā arī man pašai, dotu šo lādiņu un spēku iet uz priekšu. Un fanka mūzika ir tā, pie kuras es pati nekad nespēju nedejot un nekustēties. Patiesībā dziesmas sākotnējais teksts bija stipri garāks, jo man vienmēr ir daudz sakāmā, taču Deniss man atgādināja, ka fankā daudz vārdu nevajag, galvenais ir fīlings. Un te fīlinga ir gana daudz - gan ritms liek kājām sist līdzi takti, gan vēstījums gana kodolīgi aicina nestāvēt uz vietas, bet kustēties vienmēr uz priekšu arī pārnestā nozīmē,» smaidot stāsta Diāna.

FOTO: Publiciātes foto

Saksofona partiju dziesmā «Go Funk» izpilda Latvijas džeza mūzikas pamatlicējs Deniss Paškevičs, basģitāru iespēlējis izcilais Ingars Viļums.

Dziesma «Go Funk» ir ritmisks deju gabals, pozitīvas enerģijas lādiņš ar motivējošu un iedvesmojošu vēstījumu nekad neapstāties ceļā uz savu sapņu īstenošanu, lai arī ko teiktu apkārtējie.

Atsevišķas vokālās partijas ierunājis Deniss, kurš aktīvi piedalījās arī dziesmas producēšanā kopā ar slaveno džeza mākslinieci un vokālo pedagoģi Jolantu Gulbi-Paškeviču.

Uz augšu