Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Gustavo piedāvā singlu no visātrāk ierakstītā albuma

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Ojārs Jansons
References: API SITE

Mūziķis Gustavo piedāvā pirmo singlu no visātrāk ierakstītā un iesaistīto mūziķu skaita ziņā visapjomīgākā albuma savā radošajā vēsturē. "Dziesma manai pilsētai" ir kompliments pilsētai un videi, kurā dzīvojam, informē Gustavo menedžments.

Kompozīcijas pamatā ir aptuveni 2004. gadā sarakstītā Kurta Fridrihsona un Dj Krii (Kristapa Krieva) dziesma ar šādu pašu nosaukumu. No oriģināla pāri palicis vien piedziedājumus – 2011. gada versijai aranžiju veidojis Romāns Faļkenšteins, savukārt pantus Gustavo sarakstījis no jauna.

"Dziesma manai pilsētai" ir viens no sešpadsmit skaņdarbiem, kas iekļauti jaunajā Gustavo albumā "Pilsētas portāls", kas iznāks 15. decembrī. Tas ir līdz šim ātrāk ierakstītais un mūziķu skaita ziņā visapjomīgākais Gustavo albums; materiāls tika ierakstīts četrās dienās studijā "Sound Division". Procesā piedalījās vairāk nekā 30 mūziķi – pavadošais sastāvs, ar kuru Gustavo uzstājās koncertsērijās "Pilsētas portāls" Splendid Palace/kino Rīga, kā arī papildus stīgu kamerorķestris. Ieraksts bija unikāls, jo skatītāji varēja tiešraidē internetā redzēt un dzirdēt katru sīkumu, kas notiek studijā. Pēc ieraksta Gustavo pārcēlās uz "Wolk Recording Studios", kur kopā ar Sergeju Laletinu materiāls tika miksēts. Savukārt māsterēts albums tika Ņujorkā "Sterling Sound" studijā.

"Līdz šim manu albumu izdošana aizkavējās par gadu vai diviem. Šoreiz, kad sapulcinājām milzu daudzumu mūziķu un

ieraksts notika stahanovieša tempos,

viss noritēja daudz gludāk nekā līdz šim, un albums iznāks laikā," saka Gustavo.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu