Brīdinājums!

Šo lapu nedrīkst atvērt, ja Tev vēl nav 18 gadu.

Man jau ir 18 Man vēl nav 18

Nedēļas seksīgums slavenību «Instagram»

Meitlenda Vorda

FOTO: twitter.com

Kas var būt labāks par skaistas, seksīgas sievietes foto? Protams, slavenas skaistas, seksīgas sievietes foto! Sociālie tīkli kļuvuši par nozīmīgu platformu slavenām aktrisēm, modelēm, popzvaigznēm, un katru nedēļu paparaci tiek aiztaupīts darbs, jo sievietes labprāt pašas eksponējas seksīgos bikini un pat bez apģērba vispār. Lūk, karstākie nedēļas slavenību foto no «Instagram» un «Twitter».

Lai arī seriālā «Modern Family» aktrise Ariela Vintere (Ariel Winter) tēlo kārtīgu teicamnieci Aleksu Danfiju, reālajā dzīvē viņa ir visnotaļ liela draiskule. 2015. gadā viņa veikusi krūšu samazināšanas operāciju. Iespējams, arī šajā foto akcents vairāk uz to, nevis acīm...

Ariela Vintere

FOTO: Instagram

Trīsdesmit gadus vecā supermodele Bara Rafaeli ir jau piektajā grūtniecības mēnesī. Vai to var redzēt? Varbūt tikai mazliet atspulgā.

Bara Rafaeli

FOTO: Instagram

Anabela Eiverija «Bella» Torna ir amerikāņu pusaudžu seriālu («My Own Worst Enemy») aktrise, modele, dejotāja un, jā, - dziedātāja. Šogad viņa redzama komēdijā «Alvins un burunduki: Diženais burunduļojums» («Alvin and the Chipmunks: The Road Chip») un arvien biežāk priecē savus fanus ar seksīgiem foto.

Denija un Anabela Eiverija «Bella» Tornas

FOTO: Instagram

Kima Kardašjana savukārt liek mums izjust nopietnu vizuālu smagumu...

014

A photo posted by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

2015. gada sākumā amerikāņu futbola fināla «Super Bowl» laikā vienā no reklāmām spilgti iemirdzējās kāda jauna, seksīga modele Šarlote Makinija (Charlote Mckinney). Daiļava reklamēja «Carl's Jr.» burgeru, un drīz sociālajos tīklos šo meiteni sāka dēvēt par jauno Keitu Aptoni. Ir vērts piesekot šai 22 gadus vecajai skaistulei sociālajos tīklos, lai uzdurtos uz šādiem foto!

Šarlote Makinija

FOTO: Instgram

Vienmēr elegantā Džesika Alba.

Džesika Alba

FOTO: Instagram

Kardašjanu ģimenes jaunākā māsa Kailija Dženere ievietojusi bikini foto, kurā redzama 130 dolāru vērtā peldkostīmā.

Kailija Dženere

FOTO: Instagram

Amerikāņu aktrise Meitlenda Vorda (Maitland Ward), kura pirms diviem gadiem vēl pirms hakeru uzbrukumiem, pati tīmeklī nopludināja savus kailfoto, turpina to darīt arī 2016. gadā. Vērīgākie televīzijas skatītāji Vordu, iespējams, atceras no seriāla «Hameleonu rotaļas», kurā viņa no 1994. līdz 1996. gadam atveidoja Džesiku Foresteri.

Meitlenda Vorda

FOTO: twitter.com

Uz augšu