Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Justs un Aminata apmeklē Eirovīzijas ballīti Londonā

Justs un Aminata apmeklē Eirovīzijas ballīti Londonā
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Publiciātes foto

Ir atlikušas vien divas nedēļas, līdz «Globe Arena» Stokholmā sāksies pirmie Eirovīzijas dziesmu konkursa mēģinājumi. Nedēļas nogalē Justs Sirmais devās uz Londonu, lai pēdējo reizi pirms došanās uz Zviedriju tiktos ar Eirovīzijas faniem un prezentētu dziesmu «Heartbeat», ar kuru kā pirmais uzstāsies dziesmu konkursa 2. pusfinālā 12. maijā. Kā īpašais viesis Londonas ballītē uzstājās pagājušā gada Eirovīzijas dziesmu konkursa 6. vietas ieguvēja Aminata, kura ir arī Justa izpildītās dziesmas autore.

Šogad Eirovīzijas dalībnieki aktīvi apmeklē Eirovīzijas iesildīšanās ballītes un tiekas ar faniem. Uz Amsterdamu bija devušies 26 valstu pārstāvji, savukārt ballīti Londonā apmeklēja dalībnieki no 18 valstīm – Albānijas, Austrijas, Bulgārijas, Horvātijas, Kipras, Francijas, Islandes, Īrijas, Itālijas, Maķedonijas, Maltas, Montenegro, Polijas, Rumānijas, Spānijas, Zviedrijas, Anglijas un, protams, Latvijas! Ar daudziem dalībniekiem Justs jau bija paspējis iepazīties Rīgā un Amsterdamā, ar citiem tikās pirmo reizi.

Foto: Publiciātes foto

Kā ierasts, pirms koncerta Eirovīzijas konkursa dalībnieki tikās arī ar medijiem. Arī šo pasākumu apmeklēja krietns pulks preses pārstāvju no visas Eiropas. Justs sniedza interviju britu raidsabiedrībai BBC, kā arī citu valstu medijiem.

Foto: Publiciātes foto

Londonas publikai Justs prezentēja ne tikai Eirovīzijas dziesmu «Heartbeat», bet arī savu jaunāko dziesmu «Fly away», kuru atzinīgi novērtēja ne tikai klausītāji pārpildītajā «Café de Paris» zālē, bet arī Eirovīzijas dalībnieki.

Foto: Publiciātes foto

Starptautiskais Eirovīzijas dziesmu konkurss šogad norisināsies Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Pusfināli notiks 10. un 12. maijā, bet lielais fināls – 14. maijā. Justs Eirovīzijas dziesmu konkursa 2. pusfinālā uzstāsies ar pirmo kārtas numuru.

Foto: Publiciātes foto

Konkursu tiešraidē varēs vērot LTV1 ēterā.

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu