Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

"O!kartes skatuvē" prezentēs jaunu radiostaciju "Spin FM"

TVNET
"O!kartes skatuvē" prezentēs jaunu radiostaciju "Spin FM"
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: publicitātes

Šovakar, 25.novembrī, Rīgā un tās apkārtnē sāks skanēt jauna radiostacija – "Spin FM" (FM 90,0), informē Radio SWH reklāmas daļā. Radio oficiālā atklāšana notiks Latvijas Neatkarīgajā televīzijā, tiešraidē, raidījumā "O!kartes skatuve. Dzimuši mūzikai" (raidījuma sākums plkst. 20:40).

Radio "Spin FM" ētera balsis ir LTV raidījuma "SeMs" vadītāja Ketija Dombrovska, bītboksa grupas "PeR" dalībnieks Ralfs Eilands, Sanita Pelēķe, Nauris Brikmanis un Alise Drosakis.

Vakarā svinību ballītē "Club Kino" (Kr. Barona ielā 31) uzstāsies pazīstami pašmāju mūziķi – grupas "Musiqq", "Double Faced Eels", "Per", "The Sound Poets", Samanta Tīna, Laura Lō, kā arī Jana Kask no Igaunijas un Ņujorkas hausmūzikas maestro DJ Spen.

26.novembrī "Spin FM" atklāšanas pasākumi turpināsies Latvijas Mūzikas Kanālā, kurā no plkst. 21 līdz 24 tiešraidē no "O!kartes skatuves" dzīvokļa varēs vērot gan jaunās radiostacijas ētera personības, gan arī dažādu mūziķu, tostarp "Dzelzs vilka", "Double Faced Eels", "Per", "The Sound Poets", talantu šova "O!kartes skatuve" dalībnieku u.c. uzstāšanos.

Kā informē Radio SWH reklāmas daļā, "Spin FM" pieder radio grupai "The Comunicorp Group", tā ir lielākā un komerciāli veiksmīgākā Īrijā, un strauji augoša radio kompānija Eiropā. "Spin FM" raida Īrijā, Čehijā, Jordānijā, Igaunijā, drīzumā tā tiks atklāta arī Somijā.

A/s "Radio SWH" ir četras radiostacijas – Radio SWH, Radio SWH+, Radio SWH Rock un tagad arī "Spin FM".

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu