Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Oskars Deigelis izdod jaunu video «Man ir viss»

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: Publicitātes foto

Dziedātājs un dziesmu autors Oskars Deigelis, kas pazīstams kļuva pēc dalības «Izklaides kanāla 2» veidotajā šovā «OKartes skatuve», laiž klajā jaunu dziesmu un video «Man ir viss». Tas ir jau trešais radiosingls no dziedātāja un dziesmu autora topošā arīdzan trešā studijas albuma «Insomnia».

«Man ir viss – saki skaļi debesīm. Rīts no jauna drīz atkal uzausīs. Man ir viss, un nekas to nemainīs. Rīts no jauna drīz atkal uzausīs,» dzied Deigelis.

«Es savu dziesmu izjūtu pavisam unikālā un īpašā veidā. Tieši tāpat kā jebkurš cilvēks, kas to klausīsies. Nav būtiski, kāda ir dziesmas oriģinālā pamatdoma, galvenais ir tas, kā tā caurstrāvo ļaužu domas, emocijas un piedzīvoto. Mums katram ir savs stāsts. Man ir manējais. Tev – Tavējais. Varu vien piebilst, ka skaņdarbs ir cerību, gaišuma un mīlestības piepildīts,» tā par savu lolojumu izsakās Deigelis, kurš pats ir gan mūzikas, gan teksta autors.

Dziesmā dzirdamo instrumentu iespēli un aranžējumu veicis Uģis Jēkabsons, ko pēcāk miksējis Kaspars Maks. Ar abiem mūziķiem Deigelim izveidojusies veiksmīga un stabila sadarbība.

Savukārt videoklips filmēts, sastrādājoties ar Kasparu Kambaru.

«Filmēšanas process bija ļoti jautrs. Izsmējāmies no sirds. Ļoti priecājos, ka Kasparam izdevās uztvert manu ideju. Jāsaka lielu paldies arī dejotājai Lindai Lejiņai par skaisto aktierspēli. Esmu apmierināts ar rezultātu,» noslēgumā saka Deigelis.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu