Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Foto: Populārākie mūziķi koncertā Ūdrītim. Saziedo 22 933 eur

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Mārtiņš Otto /TVNET

28. martā plkst. 19 notika koncerts «Lūdzu, atnāc!» mūziķa Rolanda Baloža-Ūdra jeb Ūdrīša atbalstam, kurš pēc smagā satiksmes negadījuma šā gada janvārī ir pamodies no komas un sācis atlabt, tomēr viņam nepieciešama ilgstoša rehabilitācija. Koncerts notika «RīgaTV 24» studijā, to tiešraidē varēja skatīties arī TVNET. Ūdrīša rehabilitācijai kopumā ir saziedoti 22 933,02 EUR.

Koncertā, kas ilga aptuveni četras stundas, piedalījās bērnu grupa «Kukaiņi», ar kuru kopā Rolands Ūdris ir ierakstījis bērnu mūzikas albumu «Brīvs kā putns», grupa «Linga», UK un draugi, Fēlikss Ķiģelis, grupa «Prāta vētra», «Otra puse», Horens Stalbe, «Jumprava», «Inokentijs Mārpls», Ainars Virga, Luijs Fonteins un citi.

Koncertu vadīja Andris Kivičs.

Koncerts tika rīkots kā Ūdrīša ģimenes un draugu pateicība visiem, kuri ir palīdzējuši – veikuši pārskaitījumus, zvanījuši uz maksas tālruni, ziedojuši asinis un sūtījuši labās domas.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu