Tagad daudzi jaunie ir sačakarēti ar visām tām "Talantu fabrikām" un citiem šoviem. Tas ir solis atpakaļ, jo it kā pierāda to, ka nav obligāti mācīties – pietiek pagozēties TV ekrānā un būsi zvaigzne!
Taču tā ir tikai viena monētas puse, un īpaši sāpīgs ir tas moments, kad saproti, ka pats neko īsti neproti, jo neesi iemācījies, un vairs neesi nekāda zvaigzne. Briesmīgs aplauziens...
Nevaram nepiekrist. Taču monētai joprojām ir arī gaišā puse, ko pierāda kaut vai LBB popularitāte arī jauniešu vidū. Turklāt īsi pēc grupas dibināšanas tu atvēri arī joprojām apmeklētu vietu – "Bites blūza klubu".
Tas bija uzreiz nākamajā gadā. Sapratu toreiz vienu lietu – tiklīdz mēģināju koncertu organizētājiem piedāvāt blūzu, tā sekoja negatīva pretreakcija. Tāpēc arī uztaisīju savu klubu, jo rūdījumu džeki varēja dabūt tikai kaujā. Var jau sēdēt mēģinājumu telpā desmit gadus, bet no tā nebūs nekādas jēgas, ja nebūsi iecirtis nagus skatuves dēļos. Ar katru spēli viņi kļuva arvien spēcīgāki un rūpīgi pētīja savas lažas, lai tās neatkārtotu. Ja tu pieej sev kritiski, tad ceļš uz izaugsmi ir atvērts.
Piedevām tu piedāvāji džekiem fantastisku skolu, sākot aicināt uz klubu reālus amerikāņu blūzmeņus un liekot spēlēt kopā!
Tā jau bija viena no tām pamatdomām, jo man pirms kluba atvēršanas jau bija labi kontakti Amerikā. Plus tā bija vēlme lauzt Latvijā stereotipus par blūzu, parādot vietējai publikai īstus stila meistarus. Šo deviņu gadu laikā klubā paviesojušies apmēram 200 blūzmeņi un nav bijuši divi vienādi – katram ir sava odziņa. Blūzs ir ļoti daudzpusīga mūzika. Šo daudzpusību mēs piekopjam arī ar LBB, jo mēdzam uzspēlēt ne tikai blūzu. Piemēram, mūs uzaicināja spēlēt vienā miljardieru privātajā ballītē Sardīnijā uz jahtas. Bija tikai viens lūgums – iekļaut repertuārā "Black Magic Woman" un "Hotel California". Mēs tos gabalus uztaisījām savā interpretējumā, aizbraucām un nospēlējām tajā Sardīnijā!