Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Diāna Pīrāgs un Frenks Cesto pēc mēneša oficiāli būs šķīrušies

FOTO: facebook.com

Pagājušajā nedēļā Latvijas šovbiznesa pasauli pāršalca ziņa par nesaskaņām dziedātājas Diānas Pīrāgs un uzņēmēja Frenka Cesto ģimenē. Pāris Holivudas cienīgā manierē aplēja viens otru ar mēsliem. Beigu beigās mīlnieki atrada kopsaucēju.

20.marta vakarā gan Diāna Pīrāgs, gan Frenks Cesto portālā «Facebook» publiskoja vienu un to pašu ierakstu.

Savu ierakstu pāris iesāka, sakot, ka divus gadus ir bijuši laimīgi precējušies un joprojām saglabā labas atmiņas par četrus gadus ilgajām attiecībām, un viņu kopīgais dēls ir lielisks piemērs šiem vārdiem.

Bērna dēļ pāris izlēmuši palikt par viens otru atbalstošiem draugiem, kuri ciena viens otru, jo viss, ko viņi vēlas, ir respektabla un mierīga mazā puisēna augšana un izglītība Latvijā.

Bijušie mīlnieki atzīst, ka impulsivitātes un temperamenta dēļ ļoti sāpinājuši viens otru, izpaužot dažādu viltus informāciju, paziņojumus, nepamatotas apsūdzības presei.

Lai vai kā, viņi joprojām apbrīno viens otra ētikas normas, morālos principus, intelektu un profesionālo vērtību.

Diāna un Frenks paziņo, ka ir pienācis laiks iet dzīves ceļus atsevišķi, 18.martā pie notāra tika parakstīts laulības šķiršanas dokuments, kurš stāsies spēkā 18.aprīlī.

Pāris iesaka katru dienu nodzīvot vienu kaisles pilnu nodaļu grāmatai, kurai viņi kā mīlnieki raksta pēdējo lappusi.

Uz augšu
Back