Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Briti apvainojušies uz komiķi Sašu Baronu Koenu

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: kadrs no filmas

Komiķis Saša Barons Koens kārtējo reizi ir izraisījis valstiska mēroga skandālu. Savā jaunākajā kino darbā «Spiegs kļūdas pēc» nesaudzīgi parodējot Lielbritānijas mazpilsētu iedzīvotāju dzīves stilu, komiķis ir aizskāris nevienu vien britu.

Ekscentriskā komēdija «Spiegs kļūdas pēc», kas šobrīd ir vērojama arī Latvijas kinoteātros, vēsta par izveicīgu britu slepeno aģentu Sebastianu, kuram pēkšņi uzrodas neaptēsts brālis Nobijs. Viņš, atšķirībā no apsviedīgā Sebastiana, ir prasts futbola līdzjutējs no nabadzīgas Anglijas zvejnieku mazpilsētas Grimsbijas. Par nelaimi brāļu tikšanās brīdis sakrīt ar svarīgu uzdevumu Sebastiana spiega dzīvē, tāpēc pasaules glābšanas misijā viņam nākas iesaistīt arī savu neaptēsto brāli.

Izrādās, ka, lai radītu neapķērīgā Nobija tēlu, Saša Barons Koens ir viesojies Grimsbijā un, izmantojot vietējo iedzīvotāju laipnību, iepazinies ar pilsētiņas izklaides vietām. Taču pēc komēdijas «Spiegs kļūdas pēc» pasaules pirmizrādes mazpilsētas iemītnieki ir pārsteigti, ka filmā ir parādīti kā resni, vienmēr iedzēruši bezdarbnieki ar apšaubāmu prāta asumu un manierēm.

Vietējais bārmenis medijiem atklājis, ka slavenais komiķis viņa bārā pavadījis vairākas stundas un esot bijis sajūsmā par tajā piedzīvotajām sarunām. «Saša teica, ka mans bārs esot lieliska vieta, kur sajust pilsētas pulsu. Viņš bija ļoti pieklājīgs un beigās palūdza izrakstīt rēķinu par izdzertajiem alus kausiem,» atceras bārmenis. Savukārt bārmeņa kolēģe uzsver, ka viņu tikko noskatītajā filmā aizvainojis mazpilsētas sieviešu atainojums. «Mums ir laba humora izjūta, bet šoreiz Saša ir aizgājis par tālu. Mūsu vidū ir arī tievas sievietes, un visa dzīve negriežas ap pēkšņām grūtniecībām un tukšgalvjiem vīriem,» saka bāra oficiante.

Britu komiķis un aktieris Saša Barons Koens, kurš ir pazīstams kā ekscentrisko Borata un Ali Džī tēlu radītājs, ir ne vien viens no komēdijas «Spiegs kļūdas pēc» galvenās lomas atveidotājiem, bet arī scenārija autors un producents. Savukārt viņa partneri uz ekrāna ir tādas kino zvaigznes kā Marks Strongs, Penelope Krusa, Aišla Fišere un Rebela Vilsone.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu