Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Foto: Šakirai jau redzams paliels grūtnieces vēderiņš

usmagazine.com
Foto: Šakirai jau redzams paliels grūtnieces vēderiņš
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Instagram

22.oktobra vakarā dziedātāja Šakira kopā ar savu mīļoto, futbolistu Žerāru Pikē apmeklēja «Puig`s 100th anniversary» un nokļuva fotogrāfu zibšņu krustugunīs. Dziedātāja labprāt uzkavējās un ļāva ikvienam nofotografēt viņu kopā ar mīļoto un augošu vēderu.

Dziedātāja Šakira pasākumā jokoja, ka grūtnieces vēders jau labu laiku ir viņas mīļākais aksesuārs, kurš sievieti izdaiļo vairāk par jebkādiem dimantiem.

Foto: Instagram

Šakira pasākumu apmeklēja, ģērbusies eleganti, neatsedzot liekas ķermeņa daļas, bet ļāva tērpam izcelt viņas vēderu un sievišķību.

Šakira staroja un izskatījās laimīgāka nekā brīžos, kad negaida bērnu. Nepilnus divus gadus vecais Milans drīzumā kļūs par vecāko brāli mazam brālītim.

Dziedātāja un futbolists vēlas lielu ģimeni, tāpēc steidzas ar bērnu radīšanu, jo dziedātāja Šakira vairs nav tik jauna, lai pāris varētu ilgi atlikt bērnu radīšanu.

Tā kā dziedātājai piestāv grūtniecība, domājams, tuvākos gadus viņa bieži vien rotāsies ar savu mīļāko aksesuāru.

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu