Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Aktrise Lilita Ozoliņa piedzīvo smagu kaulu operāciju

FOTO: Nauris Garkaklis

Aktrise Lilita Ozoliņa pagājušajā nedēļā mēģinājuma laikā kritusi, atbraukusi neatliekamā medicīniskā palīdzība, kura aktrisi nogādāja slimnīcā uz operāciju.

Izrādās, viena no Latvijas leģendārākajām aktrisēm īsi pirms pusdienu pārtraukuma teātrī nokritusi, kā rezultātā lauzusi labo gūžu.

Kā informē izdevums «Kas Jauns», ir pagājusi jau vairāk kā nedēļa, bet aktrise joprojām uzturas slimnīcā kur ārstējas pēc smagās traumas un operācijas.

Par sievietes emocionālo veselību un dzīvesprieku rūpējas meita Liliāna Ozoliņa, kura, cik vien brīvais laiks atļauj, dodas uz slimnīcu, lai kavētu mammai laiku.

Aktrisei vēl pāris nedēļas būs jāpavada slimnīcā un pēc tam jābūt pacietīgai ar atgriešanos darbā un staigāšanu, jo vēl kādu laiku staigāšanas iespējas būs ierobežotas.

Dailes teātris ir atcēlis izrādes, kurās Lilita spēlē kādu no nozīmīgajām lomām.

Lilita Ozoliņa ir kareivīgi noskaņota un vēlas darboties, veseļoties, lai pēc pāris mēnešiem atgrieztos atpakaļ uz skatuves.

Uz augšu
Back