Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Pasniegs Latvijas Stila un modes balvas

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Šodien kluba "First Club Baltic" telpās notiks "Latvijas Stila un modes balvu 2007" svinīgā pasniegšanas ceremonija.

Šogad Latvijas Stila un modes balvām ir pievienota jauna nominācija - "Stilīgākais televīzijas šovu vadītājs", līdz ar to šogad pirmo reizi tiks apbalvots vīriešu kārtas televīzijas vadītājs, iepriekš žurnālistus informēja Baltijas Modes federācijas prezidente Jeļena Strahova.

Šogad balvas sadalīs 16 nominācijās. Nominācijai "Stilīgākā aktrise" izvirzītas Santa Didžus, Agnese Zeltiņa un Inga Alsiņa, savukārt nominācijā "Stilīgākais aktieris" izvirzīti Juris Žagars, Andris Bulis un Regnārs Vaivars.

Nominācijā "Stilīgākā dziesmu izpildītāja" izvirzīta Ladybird, Amber un Linda Leen, "Stilīgākais dziesmu izpildītājs" - Intars Busulis, Renārs Kaupers un Jānis Stībelis, "Gada stilīgākais žurnāla vāks" - "FHM", latviešu valodā iznākošais žurnāls "Lilit" un "Pastaiga", bet nominācijai "Labākās stila lapas" izvirzīti "FHM", latviešu valodā iznākošais žurnāls "Lilit" un "Pastaiga.ru".

Nominācijai "Stilīgākā televīzijas dīva" izvirzītas Ieva Adamss, Maija Silova un Žanete Skarule, "Stilīgākais televīzijas šovu vadītājs" - Miks Ozoliņš, Andris Bulis un Jānis Domburs, "Gada topmodele" - Anna Cine, Madara Malmane, Marta Bērzkalna un Svieta Nemkova, "Gada topmodelis" - Dmitrijs Kopeikins, Guntars Ašmanis un Reinis Babris, savukārt nominācijai "Stilīgākā mūziķu grupa" izvirzīta "Prāta vētra", "Cosmos" un "Melo M".

Savukārt nominācijai "Stilīgākais sportists" izvirzīti Māris Verpakovskis, Mārtiņš Rubenis un Jevgeņijs Saproņenko, "Stilīgākā sportiste" - Anete Jēkabsone-Žogota, Jeļena Prokopčuka un Madara Līduma, "Gada debija modes jomā" - Artis Štamgūts un Indra Miklava, Marija Aņiskoviča, Ieva un Ilze Čečinas, bet nominācijai "Gada modes mākslinieks vai māksliniece" izvirzīti Anna Liedskalniņa, "Mare & Rols" un Keita.

Nominācijai "Modes veikals ar interesantāko koncepciju", kas tika atvērts 2007.gadā, izvirzīti veikali "Absinte", "Ermenegildo Zegna" un "Podium".

Pēc Strahovas teiktā, "Latvijas Stila un modes balva" ir veiksmīgi startējis projekts un lielā publikas interese liecinot par to, ka šādi apbalvojumi ir vajadzīgi. "Latvijas Stila un modes balvas" mērķis ir katru gadu apbalvot labākos no labākajiem modes jomā, kā arī kino, teātra, sporta un šova biznesa pārstāvjus, kas iet kopsolī ar modi.

Raidījuma "Defilē" vadītāja, modes žurnāliste Maija Silova pauda viedokli, ka Baltijas Modes federācija, rīkojot "Latvijas Stila un modes balvu", ir iedibinājusi labu tradīciju Rīgā, jo šāda balva motivē cilvēkus saposties un domāt par savu izskatu. "Stils nav tikai apģērbs, tas ir arī dzīvesveids," sacīja Silova.

Baltijas Modes federācijas prezidente informēja, ka šogad papildināts ne tikai nomināciju saraksts, bet arī žūrijas dalībnieku skaits. Žūrijas sastāvā darbojās žurnālu redaktori un profesionāli fotogrāfi, kā arī divi profesionāli stilisti, kas iepriekšējos divus gadus žūrijā netika pieaicināti.

Žūrijā šogad piedalījās žurnāla "Una" galvenā redaktore Džina Briška, fotogrāfs Jānis Deināts, krievu valodā iznākošā žurnāla "Lilit" galvenā redaktore Inna Kaņevskaja, stiliste Olga Kolotova, fotogrāfs Sergejs Kondrašins, žurnāla "Podium Art" vadītājs Aleksandrs Malahovs, fotogrāfs Jānis Mednis, žurnāla "Avēnija Plus" galvenā redaktore Inga Melberga, žurnāla "Cosmopolitan" pārstāve Zane Nikodemusa, fotogrāfs Gatis Rozenfelds, izdevniecības "Rīgas Viļņi" valdes priekšsēdētāja Aija Simsone, žurnāla "VIP Lounge" galvenā redaktore Jeļena Titova, stiliste Tatjana Vlasova un žurnāla "FHM" galvenais redaktors Kaspars Zaviļevskis.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu