Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Ginesa rekorda kāzas - viena no skatītākajām TV tiešraidēm internetā; skatījumu skaits pārsniedz 76 tūkstošus

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: Mārtiņš Otto/TVNET

14.februārī ziemas gaisa balonu festivāla «Love Cup 2016» laikā notikušo Ginesa rekorda kāzu tiešraide ir viena no skatītākajām tiešraidēm internetā un TV ekrānos Latvijā - tiešraidi mobilajā televīzijā, lietotnē LMT Straume, kā arī internetā http://straume.lmt.lv, televīzijā RīgaTV 24 gan TV ekrānos, gan arī internetā bija vairāk nekā 76 tūkstoši skatījumu. Kopumā bija vairāk nekā pieci interneta portāli, kas raidīja Ginesa rekorda kāzu tiešraidi. Starp tiem kā viens no populārākajiem minams portāls TVnet.lv.

Televīzijas kanāla RīgaTV 24 mārketinga vadītājs Jānis Murāns: «Apmēram divas trešdaļas skatītāju kazām sekoja līdzi TV ekrānos, bet viena trešdaļa izvēlējās interneta portālus, kuros tiešraide tika raidīta - apollo.tvnet.lv, Play24 un citos,» informē Jānis Murāns.

Interese par Ginesa rekorda kāzu norisi skatītajiem ir joprojām, Ginesa rekorda laulību video materiāls, kā arī intervijas ar pāriem un pāru vizītkartes neierobežotu laiku ir pieejamas mobilajā televīzijā, lietotnē LMT Straume, kā arī internetā: straume.lmt.lv/love-cup.

Jau ziņots, ka neparastās kāzas un Pasaules Ginesa rekorda uzstādīšana notika mīlestības tēmai veltītā un Latvijā nebijušā ziemas gaisa balonu festivālā «Love Cup 2016», kas laikā no 11. līdz 14.februārim risinājās Jēkabpilī un tai līdzās esošajos Salas, Krustpils un Viesītes no-vados. Festivāls vienkopus pulcēja turpat 30 vadošos balonu pilotus. Festivāla kulminācija notika 14.februārī - Svētā Valentīna dienā, kad, laulājoties lidojuma laikā gaisa balonos, Latvijā notika mēģinājums uzstādīt pasaules Ginesa rekordu - sasniegt vislielāko vienlaikus lidojumā Gaisa balonā salaulāto pāru skaitu.

Ginesa rekords ir pieteikts un ar nosaukumu «Largest airborde wedding» ir oficiāli reģistrēs pasaules Ginesa rekorda organizācijā. Šobrīd Ginesa rekorda organizācijā ir iesniegti visi ne-pieciešamie dokumenti rekorda fiksēšanai. Lēmumu par to, vai 14.februāra kāzas gaisa ba-lonos reģistrēt kā oficiālu, notikušu rekordu, tiks paziņots tuvāko nedēļu laikā.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu