Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Stīvena Kinga bestsellers «11.22.63» pavasarī piedzīvos pirmizrādi

TVNET
Stīvena Kinga bestsellers «11.22.63» pavasarī piedzīvos pirmizrādi
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: publicitātes

Ilgi gaidītais trilleris «11.22.63», kura izpildproducenti ir Dž.Dž. Eibrams, Stīvens Kings un Bridžeta Kārpentere, pavasarī piedzīvos ekskluzīvu pirmizrādi televīzijas kanālā «FOX» atsevišķās Eiropas teritorijās, sacīts «FOX Networks Group Europe» paziņojumā.

Vienošanās ar kompāniju «Warner Bros. International Television Distribution» sniedz «FOX» pirmreizējas pārraidīšanas tiesības 18 Eiropas tirgos, tostarp Bulgārijā, Beļģijas flāmu daļā, Horvātijā, Somijā, Vācijā, Grieķijā, Ungārijā, Itālijā, Nīderlandē, Norvēģijā, Polijā, Portugālē, Krievijā, Serbijā, Slovēnijā, Spānijā, Zviedrijā un Lielbritānijā.

Latvijā seriāls būs skatāms aprīlī.

Jaunais seriāls «11.22.63», kas balstīts uz Kinga sarakstīto tāda paša nosaukuma bestselleru, apvieno talantus, kādus sniedz filmu un televīzijas studija «Bad Robot Productions», rakstnieks Stīvens Kings, izpildproducente Bridžeta Kārpentere un «Warner Bros Television». Oskara balvas ieguvējs Kevins Makdonalds būs divu stundu ilgās pirmizrādes režisors un izpildproducents.

Foto: publicitātes

Seriāls, kurā darbojas izcili aktieri, ir vēstījums par amerikāņu sapni. Oskara balvas nominants Džeimss Franko atveido vidusskolas skolotāju Džeiku Epingu, kurš zaudējis sievu un vēlas savā dzīvē ieviest pārmaiņas. Sava drauga Ala Templetona (Oskara balvas ieguvējs Kriss Kūpers) iedrošināts, Džeiks aizceļo atpakaļ laikā, cenšoties novērst atentātu pret ASV prezidentu Džonu Kenediju. Bet atgriešanās pagātnē ir risks, par kuru Džeikam var nākties maksāt dārgu cenu.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu