Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Ventspilī noskaidros «Muzikālās bankas 2015» uzvarētājus

TVNET
Ventspilī noskaidros «Muzikālās bankas 2015» uzvarētājus
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: @MuzikalaBanka

Šovakar olimpiskajā centrā «Ventspils» notiks Latvijas Radio 2 roka un popdziesmu aptaujas «Muzikālā banka 2015» apbalvošanas ceremonija, informēja Latvijas Radio preses sekretāre Laura Elizabete Vanaga. Noslēguma ceremonija Ventspilī šogad tiks svinēta aptaujas sešpadsmit gadu ballītes noskaņās. Tradicionāli kopā ar Latvijas Radio 2 raidījuma «Muzikālā banka» vadītāju Baibu Palkavnieci apbalvošanas ceremonijai būs arī vēl divi vadītāji no mūziķu vidus - grupas «Triānas parks» soliste Agnese Rakovska un «Dzelzs vilks» līderis Juris Kaukulis.

Pasākums tiks vadīts no Latvijas Radio 2 studijas, kas tiks uzbūvēta Ventspils hallē, tādējādi tuvinot radio plašākam interesentu lokam.

Visi piecpadsmit aptaujas finālisti jau ierasti saņems mākslinieka Armanda Jēkabsona darinātās piemiņas balvas. Pārsteiguma balvas saņems tie mūziķi, kuri būs ieguvuši augstākās atzīmes «Muzikālās bankas» ekspertu un pašu «Muzikālās bankas» mūziķu vērtējumos.

Ar īpaši ceremonijai gatavotiem priekšnesumiem Jura Kristona instrumentālās grupas vadībā koncertu papildinās «Muzikālās bankas» eksperti Inga Šļubovska, Jānis Strazds, Valdis Muktupāvels, Raimonds Petrauskis, Ance Krauze, Adrians Kukuvass, Daumants Kalniņš un Gunārs Jākobsons.

Fināla balsojumā iekļuva grupa «Triānas parks» ar dziesmu «Laika dziesmiņa», grupa «Tumsa» ar dziesmu «Pat nejautā», «Musiqq» ar dziesmu «Silta sirds», «The Sound Poets» ar dziesmu «Viss var mainīties», mūziķis Mārtiņš Ruskis ar dziesmu «Tu esi ceļš», grupa «Dabasu Durovys» ar «Šūpuļdziesmu», mūziķis Jānis Stībelis ar dziesmu «Ir tik karsts», grupa «Astro'n'out» ar dziesmu «Turies», mūziķis Lauris Reiniks ar dziesmu «Rīts pieneņpūkās», duets Aija Andrejeva un Goran Gora ar dziesmu «Pavasaris», grupa «Jauno Jāņu orķestris» ar dziesmu «Mazais vilciņš», Dons ar dziesmu «Dieviņš», dziedātāja Sabīne Berezina ar dziesmu «Mājās», grupa «Prāta vētra» ar dziesmu «Ziemu apēst» un Ivo Fomins ar dziesmu «Nekas jau nebeidzas».

Ekspertu padomē šogad darbojās latviešu izcelsmes Holivudas komponiste un «Emmy» balvas ieguvēja Lolita Ritmanis, komponists, pianists, aranžētājs un producents Jānis Strazds, etnomuzikologs un komponists Valdis Muktupāvels, operdziedātāja Inga Šļubovska, pianists Raimonds Petrausks, dziedātāja un vokālā pedagoģe Ance Krauze, dziedātājs, vokālais pedagogs un komponists Adrians Kukuvass, džeza dziedātājs Daumants Kalniņš, televīzijas režisors Arvīds Babris un ilggadējais «Mikrofona» aptaujas veidotājs Gunārs Jākobsons.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu