Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Latvija sumina estrādes karalieni Margaritu Vilcāni

TVNET
Latvija sumina estrādes karalieni Margaritu Vilcāni
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Raimonds Birkenfelds

Klātesot Valsts prezidentam Raimondam Vējonim, vakar savu 75. jubileju uz koncertzāles «Rīga» skatuves sagaidīja Latvijas estrādes karaliene – Margarita Vilcāne. Skatītāju stāvovācijas koncerta izskaņā ilga gandrīz 15 minūtes.

«Es ļoti mīlu savas dzimšanas dienas, un esmu laimīga, ka savā dzimšanas dienā varu būt kopā ar saviem uzticīgajiem skatītājiem un draugiem,» koncerta sākumā sacīja Margarita Vilcāne, kas skatītājus priecēja ar skaņdarbiem «Balta saule», «Latgalei», «Ances Romance», «Viena diena manā mūžā», «Taču», «Kaktuss», «Šeramī», «Vēl jau es ziedu», «Es gribu tepat un tūlīt», «Pareģojums sievietei», «Tāls Parīzes radio», «Dod, Dievs!», «Paliec un neaizej».

Koncertā piedalījās arī pašas jubilāres aicinātie un izvēlētie skatuves kolēģi – Viktors Lapčenoks, Žoržs Siksna, Inese Galante, Lāsma Kugrēna, Ginta Krievkalna, Ingus Pētersons, Laimis Rācenājs, Raimonds Ozols, Ādažu vīru vokālais ansamblis Gunāra Freidenfelda vadībā, Ludmila Trifonova, kā arī mūziķu grupa Kristapa Krievkalna vadībā.

Klātesošie atzina, ka šis bija ļoti īpašs un emocionāls notikums, jo, kā koncerta sākumā sacīja M.Vilcāne, viņa skatītājiem vēlējās izstāstīt līdz šim nepateikto. «Ja jūs mani sadzirdēsit un sapratīsit, es atkal varēšu teikt – es esmu laimīga!»

Pēc koncerta skatītāji veltīja Vilcānei gandrīz 15 minūtes ilgas stāvvovācijas un dziesmu «Daudz baltu dieniņu», bet jubilāre pēc skatītāju lūguma nodziedāja vēl vienu dziesmu, ko pamatoti dēvē par M.Vilcānes muzikālo vizītkarti, – «Baltā saule».

Pēc koncerta jubilāri sveica Valsts prezidents Raimonds Vējonis, kurš koncertu apmeklēja ar savu dzīvesbiedri Ivetu Vējoni, kultūras ministre Dace Melbārde, Rīgas domes Kultūras pārvaldes pārstāvis Arnis Miltiņš un daudzi M.Vilcānes talanta cienītāji. «Paldies jums par dziesmām un mūžu, ko veltījāt skatītājiem,» sveicot M.Vilcāni, sacīja Valsts prezidents.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu