Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Sevi piesaka puišu supergrupa «Freedom»

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: Lauris Vīksne

Pieci Latvijas mūzikas un teātra pasaulē pazīstami mākslinieki – Normunds Rutulis, Valters Frīdenbergs, Nikolajs Puzikovs, Rihards Bērziņš un Emīls Kivlenieks turpmāk skatītājiem būs zināmi arī kā kā puišu supergrupa «Freedom». Pirmo reizi publikas priekšā šādā sastāvā, ar saviem jaunajiem skatuves vārdiem – Džejs, Adams, Mets, Šons un Denijs - puiši kāps 23. novembrī, kad Latvijas Jaunatnes teātrī uz koncertzāles «Rīga» skatuves pirmizrādi piedzīvos aizraujošā muzikālā komēdija «Boyband».

«Boyband» ir stāsts par pasaulē slavenāko puišu grupu «Freedom», tās tapšanas aizkulisēm, ceļu līdz slavai un atpazīstamībai, ko pavada lieliski hiti puišu grupas «Freedom» izpildījumā. «Boyband» ir viens no britu dramaturga Pītera Kveltera darbiem, kas līdz šim iestudēts vairāk nekā 15 pasaules valstīs, tostarp Japānā, kur pirmizrāde notika vien pirms dažām nedēļām. Jāpiebilst, ka šā dramaturga darbi ir zināmi arī Latvijas skatītājiem – Latvijas Nacionālajā teātrī jau vairākas sezonas ar panākumiem tiek izrādīta P.Kveltera komēdija «Žilbinoši, žibinoši!».

Ivara Lūša režisētajā izrādē «Boyband» uz skatuves redzēsim arī Āri Rozentālu, Raimondu Vazdiku, Jūliju Ļahu, Jāni Kirmušku un Latvijas Jaunatnes teātra Jauniešu studijas audzēkņus. «Muzikālā komēdija «Boyband» ļaus skatītājiem ielūkoties viņiem nepieejamajās šovbiznesa aizkulisēs – iepazīt to burvību un paskatīties uz saviem skatuves elkiem no pavisam cita skatu punkta,» teic režisors Ivars Lūsis.

Muzikālās komēdijas «Boyband» pirmizrāde notiks 23. novembrī, bet nākamās izrādes – 10. decembrī, 2. un 28. janvārī. Tiesa gan, biļetes uz 10. decembra izrādi vairs nav pieejamas vispār, tādēļ aicinām skatītājus laicīgi iegādāties biļetes uz turpmākajām izrādēm jebkurā «Biļešu paradīzes» kasē.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu