Latvijā izveidots īpašs televīzijas kanāls sievietēm: STV Pirmā!

TVNET
CopyDraugiem X Whatsapp
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.
Foto: publicitātes

Šodien Latvijā atklāts jauns televīzijas kanāls, kas paredzēts sieviešu auditorijai, – STV Pirmā! Tajā būs skatāmi gan Latvijā veidoti raidījumi, kur vadītāju un viesu lomā iejutīsies pašmāju slavenības un viņu ģimenes, gan visā pasaulē iemīlētu filmu, seriālu un raidījumu jaunākās sezonas.

Pieredzējušais TV režisors un viens no STV Pirmā! sarunu šova «Starp mums runājot» vadītājiem Rolands Laķis atzīst: «Ir dažādas sievietes ar atšķirīgu gaumi, prasībām un ambīcijām, bet esmu drošs, ka

pašām savs kanāls ir solis uz priekšu, lai mazliet vairāk iepazītu sieviešu aizraujošo pasauli.

Man to palīdzēs izdarīt kolēģes Jana Ezeriņa un Grēta Gorjučko, kā arī citas raidījuma viešņas, jo katru otrdienu veltīsim, lai pārrunātu sieviešu dzīves smalkumus, ko citkārt vīrieši nemaz nesadzird.»

No 4. novembra skatītājiem būs pieejams vēl viens pašmāju realitātes šovs «Es būšu tu», kur pirmajās sērijās populārais raidījumu vadītājs un hokeja kluba «Dinamo» tehniskais menedžeris Armands Simsons apmainīsies vietām ar sievu Ivetu. Raidījums atklās, vai tas labāk palīdz saprast vienam otru un spēj attiecībās iedvest jaunu kaisli.

Šonedēļ raidījumā «Starp mums runājot» būs iespēja tikties ar šarmanto mūziķi Lindu Leen, modes pārzinātāju Žannu Dubsku, kā arī īpašo studijas viesi Almu Vītolu, kas pavisam nesen pārsteidza visu pasauli, izturot bīstamāko maratonu Brazīlijā. Savukārt uzreiz pēc tam dzirdēsim pirmās mīlestības stāstus - par savu 53 gadus ilgo kopdzīvi stāstīt Aina un Roberts.

Seriālu cienītāji varēs sekot līdzi Zviedrijas kulta detektīvseriālam «Jordskota», kuras katru sēriju noskatījušies vidēji 1,5 miljoni skatītāju, kas ir piektdaļa no visiem valsts iedzīvotājiem. Savukārt leģendārā TV producenta Darena Stāra fani, kas sekojuši līdzi tādiem seriāliem kā «Beverlihilza» un «Sekss un lielpilsēta», varēs iepazīties ar viņa jaunāko veikumu seriālā «Jaunā es». Tiem, kas iecienījuši tādus realitātes šovus kā «Vecpuisis», tiks piedāvāts pavisam jauna koncepta seriāls «neREALITĀTES ŠOVS», kas atklās raidījumu tapšanas aizkulises un šā biznesa tumšākās puses.

Realitātes un kulinārijas šovu piekritēji novērtēs vienu no pasaules atzītākajiem un vairāk aprunātajiem pavāriem – Gordonu Remziju, kurš saviem restorāniem kopumā nopelnījis 16 Michelin zvaigznes, bet tagad izaicina sacensties pavisam vienkāršus cilvēkus, kuru kaisle ir ēdiena gatavošana.

Kanālu STV Pirmā! veido Media 360. Kanāls STV Pirmā!

KomentāriCopyDraugiem X Whatsapp

Nepalaid garām!

Uz augšu