Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Mūziķi un mākslinieki izaicina politiķus uz hokeja maču

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1
Foto: publicitātes

Kurš ir drosmīgāks, atraktīvāks un stabilāk turas uz slidām, kuram ir spēcīgāks komandas gars un kurš uzvarēs – populāri Latvijas mūziķi un mākslinieki vai politiķi. To būs iespējams noskaidrot jau šo sestdien, 20. septembrī plkst. 18 Piņķu Inbox ledus halles hokeja laukumā!

Hokeja draudzības mača idejas autora, grupas «Jumprava» līdera Aigara Grāvera aicinājumam atsaukušies un kopā ar viņu uz ledus ir gatavi doties tādi populāri mūziķi un mākslinieki kā Normunds Pauniņš (grupa «Otra Puse»), Ralfs Eilands (grupa «PER»), Kaspars Bindemanis (multimākslinieks), Andris Kivičs (mūziķis), Andris Ērglis (mūziķis), Jānis Žilde (grupa «Satellites LV»), Varis Vētra (mūziķis), Māris Grigalis (mūziķis un TV personība), Ikars Ruņģis (grupa «Pērkons»), Aigars Bikše (mākslinieks), Mārtiņš Burkevics (grupa «The Hobos»), Aivars Gudrais (mūziķis), Arnis Slobožaņins (grupa «Dabasu durovas»), Mareks Ameriks (grupa «Satellites LV») un Jānis Lērums (grupa «5Ms»).

Mūziķu un mākslinieku komandas trenera lomā iejutīsies populārais hokejists, aizsargs, bijušais Latvijas hokeja izlases dalībnieks, sporta spēļu komentētājs Oļegs Sorokins, bet politiķu komanda startēs bijušā vārtsarga, trenera un LHF veterānu komitejas priekšsēdētāja Ulda Opīša vadībā. Savukārt par jautrību spēles starplaikos rūpēsies pasākuma vadītājs Kaspars Upaciers (Ufo).

Dalību hokeja spēlē ir apstiprinājušas teju vai visas vadošās (un ne tikai vadošās) partijas; īsi pirms spēles uzzināsim, kuri no deputātu kandidātiem ir piekrituši pieņemt sportisko izaicinājumu un ir gatavi godam pārstāvēt savus vēlētājus nedaudz aktīvākā ampluā, kā ierasts.

Aigars Grāvers
Aigars Grāvers Foto: publicitātes

Aigars Grāvers, spēles idejas iniciators, ir pārliecināts, ka draudzības mačs ir kas vairāk kā sportiska aktivitāte: «Pirmkārt,

šī pasākuma mērķis ir kārtējo reizi apvienot un saliedēt mūziķus un māksliniekus, kuri diendienā nodarbojas ar citām lietām

, kurās ne vienmēr ietilpst «kaulu izstaipīšana» adrenalīna piesātinātā gaisotnē. Otrkārt, spēles uzdevums ir ko vairāk uzzināt par šībrīža politiķiem, «pavērt viņus vaļā» un palūkoties, kas lācīšiem ir vēderā. Jo tieši tāds taču ir spēles efekts – viss viens, vai tas ir šahs vai bokss – atklāt cilvēka īsto dabu! Un es esmu bezgala priecīgs, ka mūsu aicinājums ir radis atsaucību! Paldies visiem, kuri nesavtīgi iesaistījās plānošanā, traku ideju pārvēršot trakā pasākumā! Esmu drošs, ka šis būs gana jautrs piedzīvojums, tāpēc aicinu visus, kuriem hokejs un mūzika krūtīs, pievienoties mums skatītāju rindās un just līdzi savējiem! Būs jautri – apsolu!»

Skatītājiem ieeja pasākumā ir bez maksas.

Pēc spēles – fotografēšanās un tikšanās ar spēlētājiem.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu