Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Rača lielkoncertā Liepājā daļēji apvienosies «Jauna mēness» pirmais sastāvs

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: Huberts Staņevics

Pēc pavasarī «Arēnā Rīga» aizvadītā jubilejas koncerta mūziķis un daudzu pazīstamu dziesmu autors Guntars Račs izsludināja koncertu savai dzimtajai pilsētai «Dzimis Liepājā», kas norisināsies 5. septembrī Liepājas Olimpiskajā centrā. Jau iepriekš izziņotajam izpildītāju sastāvam pievienosies arī Ainars Mielavs un Gints Sola, tādējādi radot iespēju vienkopus uzstāties grupas «Jauns mēness» pirmajam sastāvam ar abiem iepriekš pieminētajiem, kā arī ģitāristu Uģi Tirzīti un Raču pie bungām.

Lielkoncertā piedalīsies Maestro Raimonds Pauls, komponisti Uldis Marhilevičs un Jānis Strazds, grupa «bet bet», grupas Līvi dalībnieki Ainars Virga, Tomass Kleins un Vilnis Krieviņš, kā arī dziedātāji Zigfrīds Muktupāvels, Olga Rajecka, Liene Šomase, Ivo Fomins, Normunds Rutulis, Antra Stafecka, Nikolajs Puzikovs, Jānis Moisejs, Andris Ērglis, Mārtiņš Ruskis, Jānis Buķelis un citi.

Pirmo reizi kopā ar Maestro uz skatuves kāps arī Liepājas 1. ģimnāzijas jauktais koris diriģenta Jēkaba Ozoliņa vadībā un jaunās dziedātājas Sabīne Berezina un Katrīne Bindere.

Papildus tam, ka koncerta dalībnieku sastāvam pievienosies Mielavs un Sola, arī dziedātāja Aija Andrejeva, kurai pēc dalības izrādē «Pūt, vējiņi» ir īpašas attiecības ar Liepāju, atrada iespēju piedalīties koncertā.

Guntars Račs: «Ļoti priecājos, ka Aija būs koncertā, viņas abas ar Olgu ir kā mazi, ar pozitīvu enerģiju lādēti dinamīti, kas neatstās vienaldzīgu nevienu. Man ļoti gribējās, lai koncerts Liepājā atšķirtos no tā, ko redzēja skatītāji Rīgā, tāpēc mainīju dziesmu sarakstu, nedaudz palielinot savulaik ar Līviem kopā rakstīto dziesmu īpatsvaru, kā arī uzaicināju vairākus jaunos dziedātājus ar pirmatskaņojumiem. Esmu ļoti priecīgs arī par to, ka man uz skatuves šoreiz pievienosies mani vecie cīņu biedri no «Jauns mēness» pirmā sastāva laikiem Ainars Mielavs un Gints Sola. Man tas patiešām daudz nozīmē.

Žēl tikai, ka Aivis Kalvāns netiek, lai gan ļoti vēlējās.

Pēdējo reizi šādā sastāvā Liepājā uzstājāmies festivālā «Liepājas Dzintars», ja neko nejaucu, tad 1989. gadā. Par mums pat grāmata ir izdota, un par to paldies Jānim Žildem, pateicoties kuram man radās šī drosmīgā ideja vēlreiz sapulcināt veco sastāvu un kopā uzstāties manā dzimtajā pilsētā, kura man tik daudz ir devusi un kurai es jūtos pateicību parādā.»

Biļetes Biļešu paradīzes kasēs un internetā.

www.bilesuparadize.lv

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu