Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Saziedota nauda mūziķa Pita Andersona ārstēšanai

LETA
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Publicitātes foto

Nauda mūziķa Pita Andersona ārstēšanai ir saziedota, liecina informācija mūziķa mājaslapā. Andersons pateicies visiem par laba vēlējumiem, kā arī norādījis, ka jau šodien lido uz Minheni, lai veiktu diagnostiku. Mūziķis sola ziņot par to, kā viņam klāsies tālāk.

Jau ziņots, ka Andersonam ir atklāts viens no visretāk sastopamajiem vēža paveidiem - liposarkoma, kas ir ļoti agresīva un gandrīz neprognozējama vēža forma.

Mūziķim bija nepieciešama palīdzība no līdzcilvēkiem, lai veiktu īpašu terapiju Rinekera Protonterapijas centrā Minhenē, kuras īstenošanai bija nepieciešams 21 000 eiro.

«Protonterapija ir visprogresīvākā terapija mūsdienās, kas ar ārkārtīgu precizitāti iespaido tikai slimās šūnas un gandrīz neskar veselās. Lai izietu iepriekšējo diagnostiku un tad turpinātu terapiju pilnā apjomā sešu nedēļu garumā šajā centrā, vēl ir nepieciešams savākt 21 000 eiro. Cauri gadiem es jūtu jūsu mīlestību, atbalstu, un pats arī vienmēr esmu centies caur savu mūziku sniegt jums dzīvesprieku un optimismu. Lūdzu nepalieciet vienaldzīgi, palīdziet,» iepriekš rakstīja mūziķis.

Andersons Latvijas mūzikas vēsturē ienācis kā 50. gadu amerikāņu rokenrola leģenda kopā ar savu grupu «The Swamp Shakers».

Pēc pazīstamā un autoritatīvākā padomju rokmūzikas eksperta, žurnālista Artēmija Troicka, grāmatas «Back In The USSR, The True Story Of Rock In Russia» autora pētījuma datiem, Pits Andersons ir pirmais nopietni vērtējamais rokeris visas bijušās Padomju Savienības teritorijā.

Savukārt 2009. gadā Andersona mūzikas albums «Brass-a-billy», piedaloties ASV notiekošajā konkursā «Just Plain Folks Music Awards», uzvarējis nominācijā «Rockabilly Album». Andersons bija pirmais pārstāvis no Latvijas, kurš jebkad tika nominēts pirmajā desmitniekā, kā arī pirmais, kurš saņēmis šādu balvu.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu