Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Foto: krāšņā nakts izrāde «Dāmu paradīze»

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Kaspars Garda, Rīga 2014

No 24. jūlija līdz 21. augustam kultūras vasarnīcā «Esplanāde 2014» desmit brīvdabas nakts izrādēs «Dāmu paradīze», kas notiks ceturtdienu vakaros no plkst. 22.00 līdz 01.00, tiks sniegts ieskats Eiropas modes vēstures lappusēs no 1900. līdz 2000. gadam desmit tērpu mākslinieku redzējumā. «Dāmu paradīzes» nakts izrādes režisore Ilona Brūvere veidojusi kā izklaidējošu izrāžu ciklu, iestudējot nelielas bufonādes ainiņas par modes vēstures tēmu laika posmā no 1900. līdz 2000. gadam.

Pirmais uzvedums notika 24. jūlijā, apvienojot divu tērpu mākslinieku redzējumu. 1900. gadam tērpus piedāvāja Iveta Šurma, bet no 1910. līdz 1920. gadam – Anna Heinrihsone.

Spilgtu gadsimta personību raksturos uz skatuves iejutās aktieri Andris Bulis, Juris Jope, Ieva Pļavniece, Marta Ančevska, Jūlija Ļaha, Alise Polačenko, Ieva Aleksandrova-Eklone, Māris Bezmers, Andris Gross un Mārtiņš Brūveris.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu