Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Valmierā sākas gaisa balonu festivāls

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: valmiera.lv

No 23. līdz 27.jūlijam Valmierā notiks tradicionālais starptautiskais gaisa balonu festivāls «Valmieras kauss 2014», ko valmieriešiem un pilsētas viesiem iespējams izbaudīt jau devīto gadu. Festivālā piedalīsies ap desmit gaisa balonu komandu no Latvijas, Lietuvas un Krievijas.

23.jūlijā notiks komandu reģistrācija, savukārt 24.jūlijā sāksies gaisa balonu lidojumi virs Valmieras, kas turpināsies līdz pat 27.jūlijam.

Šogad «Valmieras kauss 2014» programma būs mazliet neierastāka kā citus gadus. Proti, festivāla laikā, no 23. līdz 26. jūlijam, katru vakaru laukumā pie Hanzas sienas gaidāms īpašs pasākums – gaisa balonu pacelšanās atsaitē, dāvājot ikvienam valmierietim un pilsētas viesim iespēju aplūkot «gaisa kuģi» no pavisam tuva attāluma. Iespējams, skatītāji varēs arī iekāpt gaisa balonos un izbaudīt pacelšanās burvību. Kā jau ierasts, 25.jūlijā plkst. 22.30 gaidāma balonu nakts spīdēšana – krāšņs šovs, kura laikā piloti aizdedz gāzes degļus, tādā veidā izgaismojot gaisa balonu.

Jāpiemin, ka šajās dienās notiks arī Latvijas čempionāts gaisa balonu sportā, tāpēc pasākumā piedalīsies lielākā daļa Latvijas gaisa balonu pilotu.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu