Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Lubānā norisināsies zvejnieku svētki «Nagļi-2015»

LETA
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Edijs Pālens/LETA

11. jūlijā, Rēzeknes novada Nagļu pagastā, Lubāna ezera krastā, norisināsies tradicionālie Zvejniekdienas sporta svētki «Nagļi-2015», informēja Rēzeknes novada pašvaldībā. Zvejnieku svētkos ik gadu tuvi un tāli ciemiņi ir aicināti paviesoties Latvijā vienīgajā zvejniekciemā ārpus Baltijas jūras, kā arī piedalīties dažādās aizraujošās sportiskajās aktivitātēs.

Svētki sāksies jau no agra rīta plkst.6 ar makšķerēšanas sacensībām pie ūdenskrātuves slūžām. No plkst.8 norisināsies dažādas sacensības uz ūdens, tostarp laivu cīņas un zivju brišanas sacensības, bet plkst.10.30 Nagļu pagasta sporta laukumā visi aicināti uz sporta svētku oficiālo atklāšanu.

Turpinājumā paredzētas sacensības sporta laukumā un skvērā pretī sporta laukumam. Dažādas sacensības paredzētas arī mazajiem svētku dalībniekiem, darbosies piepūšamās atrakcijas.

Dažādas jautras stafetes un atrakcijas, par kuru norises laiku un vietu tiks paziņots iepriekš, notiks visas dienas garumā, bet noslēgsies zvejnieku svētki ar nakts balli, kurā uz lustēšanos aicinās grupa «Ginc un Es».

Visi, kuri vēlas aktīvi piedalīties dažādās jautrās stafetēs un zivju brišanas sacensībās, aicināti ņemt līdzi vecas kedas un bikses, kā arī nodrošināties ar sausu maiņas apģērbu.

Zvejniekdienas sporta svētkus organizē Rēzeknes novada pašvaldības Nagļu pagasta pārvalde.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu