Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Foto: Končitas Vurstas Eirovīzijas nedēļas tērpi

FOTO: AP/Reuters/ScanPix

10. maijā Kopenhāgenā notiekošajā Eirovīzijas dziesmu konkursā uzvarēja kolorītā Austrijas pārstāve Končita Vursta. Sievietes neordinārais izskats šokējis daudzus Eiropas iedzīvotājus, bet tikpat daudzi priecājas par Končitas uzvaru un uzskata, ka Vurstas uzvara ir solis pretī tolerantumam pret seksuālajām minoritātēm. Kā jau ikvienai sievietei, arī Končitai ir būtiski izskatīties labi, kāds tad īsti ir Končitas Vurstas stils?

Austrijas dziedātāja Končita Vursta ik dienu sociālajos tīklos publiskoja savu Eirovīzijas pasākumiem izvēlēto tērpu fotogrāfijas, lai ikviens atbalstītājs redz, ko dziedātāja ir nolēmusi vilkt mugurā.

Končita izceļas ar lielisku gaumei, būtiskiem pasākumiem par godu sieviete sabiedrībā devās skaistās, garās vakarkleitās, izceļot savas garās kājas un slaido augumu.

Toties neformālas sanākšanas dziedātāja apmeklēja džinsos, brīvi krītoša auduma biksēs un joprojām saglabāja elegantumu, stāju un sievišķību.

Ikviena pasākuma, uzstāšanās tērps ir dizaineru radīts un pārdomāts, lai Končita izceltos uz pārējo mākslinieku fona.

Tērpu izvēle, vadoties pēc pasākuma un dienas:

1.diena – ielidošana Kopenhāgenā

2.diena – pirmais mēģinājums, preses konference, otrais mēģinājums

3.diena - viesošanās Austrijas vēstniecībā, ekskursija, koncerts

4.diena – otrā preses konference

5.diena – intervija, sarkanais paklājs, koncerts

6.diena – koncerts

7.diena – televīzijas intervija

8.diena – žūrijas pusfināla koncerts

9.diena – pusfināls un preses konference

10.diena – žūrijas fināla koncerts

11.diena - fināls

Uz augšu
Back