Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Pozitīvo emociju šovs «Lai top» atgriežas LTV1

TVNET
Pozitīvo emociju šovs «Lai top» atgriežas LTV1
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: publicitātes

No 17. maija katru svētdienu sešu nedēļu garumā 24 sabiedrībā zināmas personas kopā ar svētku kolektīviem dāvās skatītājiem prieku un ieraus pirmssvētku sajūtu virpulī. Lauris Reiniks, Toms Bricis, Arstarulsmirus un dziedātāja MNTHA pieskandinās Latvijas Televīzijas koncertstudiju – LTV1 ēterā atgriežas pozitīvo emociju šovs «LAI TOP».

Raidījums «LAI TOP» televīzijas skatītājiem dos iespēju gūt priekšstatu par XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku priekšnesumu tapšanas aizkulisēm un dalībniekiem visā Latvijā, kā arī kopā ar svētku kolektīviem un sabiedrībā populāriem cilvēkiem izdzīvot pirmssvētku emocijas.

Mūziķi, sportisti, aktieri, dažādu televīzijas raidījumu vadītāji un pat mediķi kopā ar Latvijas bērnu un jauniešu koriem, folkloras kopām, tautas un mūsdienu deju kolektīviem, pūtēju un simfoniskajiem orķestriem un džeza grupām radīs dziesmas, dejas un citus radošus un krāsainus priekšnesumus. Lai izaicinājums būtu lielāks, mūziķi dejos, sportisti dziedās un kāds no saksofona kastes ilgi slaucīs nost putekļu kārtu…

Foto: publicitātes

Sākot ar 17.maiju, katru svētdienu pulksten 21:20 «LAI TOP» dalībnieki un svētku kolektīvi skatītāju vērtējumam nodos četrus priekšnesumus, lai katrā raidījumā cīnītos par skatītāju simpātiju balvu. Priekšnesumus novērtēs arī trīs eksperti, taču viņiem atzīmes jāliek nebūs, uzvarētājs tiks noteikts skatītāju balsojumā.

Pirmajā raidījuma tiešraidē dziedātājs Lauris Reiniks iemēģinās Latvijas Televīzijas koncertstudijas deju grīdu kopā ar deju studiju «Dzirnas», LTV laika ziņu moderators Toms Bricis stāsies Rīgas Valsts 2. ģimnāzijas jauktā kora rindās, savukārt Pāvula Jurjāna mūzikas skolas pūtēju orķestra kolektīvā iejutīsies atraktīvais mūziķis un stand-up comedy aktieris Arstarulsmirus. Dziedātāja MNTHA muzicēs kopā ar Iecavas Kultūras nama folkloras kopu «TARKŠĶI».

Ar īpašiem priekšnesumiem televīzijas skatītājus un «LAI TOP» dalībniekus priecēs Olga Rajecka un tautas deju ansamblis «Līgo», grupa «The Sound Poets» un dziedātājs Markuss Riva.

Nākamajos raidījumos svētku prieku un lampu drudzi izdzīvos arī dziedātājas Aija Andrejeva, Samanta Tīna, Liene Šomase un mazā Paula Dīringa, mūziķi Ralfs Eilands un Nikolajs Puzikovs, sportisti Andrejs Rastorgujevs un Nils Jansons, TV raidījumu vadītāji Matīss Arnicāns un Kaspars Ozoliņš, kā arī citi sabiedrībā pazīstami cilvēki.

«LAI TOP» mērķis nav sāncensība un salīdzināšana, bet gan kopības sajūta un svētku noskaņa, parādot tautas mākslas daudzveidību visā Latvijā! Tāpēc šovā uzvarētāji ir visi – gan tie, kuri svētkiem gatavojas pirmoreiz, gan tie, kuri savā ikdienā uzņem jaunus entuziastus, un, protams, ikviens televīzijas skatītājs īpašajos svētdienu vakaros.

Pirms diviem gadiem Dziesmu svētku ieskaņas raidījumu «LAI TOP» vadīja televīzijas personība Renārs Zeltiņš un šarmantā žurnāliste Eva Ikstena-Strapcāne. Šogad stafeti pārņems un par pozitīvām emocijām gādās Ketija Šēnberga un Magnuss Eriņš.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu