Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

«Jumprava», svinot 30, izdos jaunu albumu un koncertēs pa Latviju

TVNET
«Jumprava», svinot 30, izdos jaunu albumu un koncertēs pa Latviju
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Grupa «Jumprava» šogad svin 30 gadu jubileju un, atzīmējot apaļo gadskārtu, izdos jaunu albumu «Laiks runā». Rudenī ar īpašu jubilejas koncertprogrammu grupa dosies tūrē pa Latviju, kurā klausītājus klātienē priecēs ne tikai ar jau iemīļotiem hitiem, bet arī atskaņos kompozīcijas no jaunā CD. Biļetes uz grupas jubilejas koncertiem no šodienas pieejamas «Biļešu paradīzes» tīklā.

Jaunais albums «Laiks runā» jau pabeigts aprīlī, un mēģinājumos vīri sākuši aktīvu darbu pie jubilejas tūres «Jumprava 30» koncertprogrammas gaidāmajiem koncertiem.

Jaunais albums «Laiks runā» ir kā grupas 30. gadu domu apkopojums. Albumā ir jaunas grupas dalībnieku komponētas dziesmas, kā arī no jauna ierakstītas iepriekš piemirstas melodijas. Interesanti, ka tādas kompozīcijas kā «Kareivis», «Kur sākums», «Glāb» un citas pie grupas nonāca no fanu koncertierakstiem, kas veikti astoņdesmito gadu beigās, un līdz šim bija nepelnīti aizmirstas. Aigars Grāvers, kurš studijā strādāja pie CD ierakstiem, apgalvo, ka «albumā nav kompozīcijas, kas tur atrastos tāpat vien, viss ir loģiski, secīgi, un kas svarīgi – bez banalitātes. «Laiks runā» ir albums ar stabilu vēstījumu un skatu nākotnē.» Savukārt jubilejas koncertu sesijas programma gaidāma ar retrospektīvu ievirzi – skanēs dziesmas no visa grupas darbības laika.

Pēc septiņiem koncertiem Latvijas lielākajās pilsētās – Rēzeknē, Liepājā, Valmierā, Jelgavā, Jēkabpilī, Ogrē un Cēsīs - jaunajā Vidzemes koncertzālē «Cēsis», īsta ballīte tiks sarīkota koncertzālē «Palladium» – 13. un 14. novembrī.

«Laiks runā»
«Laiks runā» Foto: Publicitātes foto

Biļetes uz visiem «Jumprava 30» koncertiem pieejamas Biļešu Paradīzes kasēs un www.bilesuparadize.lv. Biļešu cenas 7-17 Eur.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu