Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Džekija Čana skolnieki - dejotāji jau drīzumā Latvijā

TVNET
Džekija Čana skolnieki - dejotāji jau drīzumā Latvijā
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: publicitātes

«Es neizmantoju specefektus, es pats esmu specefekts!» tā pasaulslavenais aktieris Džekijs Čans, kura skolnieki jau 5. maijā plkst. 19.30 Ķīpsalas hallē izrādē «Durvis» (Gateway) demonstrēs kungfu meistaram raksturīgo unikālo akrobātiskās cīņas tehniku apvienojumā ar laikmetīgās dejas skaistumu.

Tieši pirms deviņiem gadiem Džekijs Čans Ķīnā izveidoja deju apvienību «The Contemporary Dragon KungFu Company», kļūstot par iedvesmas avotu un skolotāju jaunajiem censoņiem. Šobrīd šie 19 līdz 22 gadus vecie jaunieši jau iekarojuši pasaules skatuves un savā Eiropas koncerttūrē viesosies arī Latvijā. Tomēr ceļš līdz slavas virsotnēm ir smags – zēni no mazotnes skarbos apstākļos apgūst kaujas mākslas prasmes. Turklāt šajā apvienībā ir atlasīti paši labākie!

Foto: publicitātes

12 jaunie puiši – izcilie kungfu meistari un dejotāji izrādē «Durvis» interpretēs kultūras tradīcijas laikmetīgās mākslas valodā. No kurienes mēs nākam? Kurp mēs dodamies? Izrāde ir stāsts par dzīvi – cilvēks instinktīvi izvēlas durvis, kuras atvērt, lai nostātos uz fiziskās un garīgās pilnveidošanās ceļa. Lai sasniegtu briedumu un kļūtu par pieaugušiem vīriem, jaunie puiši atvērs un izies caur Cilvēka, Dieva un Gara vārtiem, kas simbolizē dažādus personības attīstības posmus.

Deju apvienības «The Contemporary Dragon KungFu Company» dalībnieki savas prasmes slīpējuši slavenākajās Ķīnas kungfu skolās, tostarp Šaoliņas klosterī, un pie Pekinas Deju akadēmijas pasniedzējiem. Trupas dalībnieku vidū ir tādi mākslinieki, kuri apguvuši kaujas mākslu Ķīnas visslavenākajās un tradīcijām bagātākajās skolās – Šaoliņas klostera mūku un Šenvu kungfu skolās. Deju apvienība ir piedalījusies tādās filmās kā «Dragon Blade», «The Karate Kid», «Taichi 2» un citās, kā arī dažādās izrādēs un televīzijas uzvedumos.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu