Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Izdota «Līvu» nošu grāmata un labāko roka balāžu CD izlase

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: Publicitātes foto

Latviešu populārāko dziesmu nošu grāmatu sērijā izdota jauna grāmata «Grupas LĪVI 50 labākās dziesmas». Dziesmas atlasījis un notis sagatavojis grupas līderis Ainars Virga sadarbībā ar diriģentu Jēkabu Ozoliņu. Šis ir pirmais grupas dziesmu nošu apkopojums un lieti noderēs visiem grupas faniem, kā arī tiem, kuri ciena un godā latviešu rokmūzikas klasiskās vērtības. Grāmatā ir gan Ainara populārākās dziesmas, kā arī Ērika Ķiģeļa, Jāņa Groduma, Aivara Brīzes, Tomasa Kleina un citu grupas dalībnieku pazīstamākās dziesmas, informē izdevniecībā «MicRec/Mikrofona ieraksti».

Starp tām tādas nezūdošas vērtības kā «Zīlīte», «Dzimtā valoda», «Saldus Saule», «Eglīte», «Dzelzsgriezējs», «Kad saule riet», «Straume», «Ozolam», «Piedod man», «Kādā brīnišķā dienā» un daudzas citas.

No katras pārdotās grāmatas 1 eiro tiks ziedots vides objekta «Spoku koks» izveidei Liepājā, pie koncertdārza «Pūt, vējiņi», kura ir ieplānota kā vieta, kurā satikties visu paaudžu grupas cienītājiem un kuru plānots atklāt šā gada augustā. Atklāšanas dienā notiks koncerts «Nezāles neiznīkst».

Nošu grāmata būs iegādājama gan atsevišķi, gan komplektā ar tikko kā izdoto «Līvu» labāko roka balāžu CD izlasi.

Visas albuma dziesmas varat noklausīties šeit:

Grāmatas un izlases albuma dizainu veidojis Guntars Ošenieks, kurš ir arī grupas pazīstamākā logo autors. Albuma skaņas kopējo apstrādi veicis Edijs Gņedovskis (G.E.M.)

Grāmatu un CD varat iegādāties labākajās grāmatnīcās un pasūtīt MicRec mājas lapā.

Foto: Publicitātes foto
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu