Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Valsts svētkos Rīgā aicina uz deju lielkoncertu

LETA
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Evija Trifanova / LETA

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienas 25 gadu jubileju, Rīgā viens no vērienīgākajiem svētku programmas pasākumiem būs deju kolektīvu lielkoncerts «Dod man spēku, dod man laiku!», informēja Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta pārstāve Indra Vilde.

Koncerts notiks 4. maijā plkst.18 starptautiskajā izstāžu centrā «Ķīpsala», un tajā dejos Rīgas labākie deju ansambļi.

Lielkoncerts veidots kā Rīgas dejotāju dāvana iedzīvotājiem Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienas svinībās. Koncerta programmā iekļautas pazīstamas, tautā iemīļotas horeogrāfijas jeb deju «zelta fonda» izlase, kas valsts neatkarības 25 gadu laikā ir bijušas visiecienītākās gan skatītāju, gan arī pašu dejotāju vidū.

Koncertā piedalīsies labākie Rīgas deju ansambļi - «Ačkups», «Austris», «Bramaņi», «Bitīte», «Daiļrade», «Dancis», «Dardedze», «Gatve», «Liesma», «Līgo», «Pērle», «Rotaļa», «Teiksma», «Uguntiņa», «Vektors», «Zalktis», kā arī bērnu deju ansambļi - «Dzintariņš», «Zelta sietiņš» un «Teiksmiņa».

Koncerta veidotāji ir Rīgas deju kolektīvu virsvadītāji Ingrīda Edīte Saulīte, Jānis Ērglis, Rolands Juraševskis, tā mākslinieciskais vadītājs ir Jānis Ērglis, režisors Jānis Siliņš, scenogrāfs Reinis Suhanovs. Koncertu vadīs aktieri Dita Lūriņa un Egils Melbārdis.

Koncertu rīko Rīgas dome, producents SIA «BT1». Biļetes iespējams iegādāties «Biļešu paradīzes» kasēs, internetā «www.bilesuparadize.lv» un Ķīpsalas hallē.

Valsts svētkos, 4.maijā, Rīgā paredzēta plaša kultūras pasākumu programma, tajā skaitā svinīgais pasākums pie Brīvības pieminekļa un kompozīcijas «Ziedu Latvija» veidošana, dienas un vakara koncerts Doma laukumā, sarīkojums «Visi ceļi ved uz Rīgu» ģimenēm ar bērniem Vērmanes dārzā, tradicionālais 4. maija Latvijas filmu maratons, izstādes, kā arī koncerti Rīgas kultūras centros.

4.maija svētku pasākumus atbalsta Rīgas dome. Plašāka svētku programma ar informāciju par dalībniekiem, norises laiku un vietu pieejama interneta vietnē «www.kultura.riga.lv».

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu