Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

TE!: ūdensrijēji, papīra darināšana Salacgrīvā un Kundziņsala

TVNET
TE!: ūdensrijēji, papīra darināšana Salacgrīvā un Kundziņsala
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: publicitātes

27. martā LTV1 plkst. 21:15 Latvijas jaunatklājēju komanda TE! pētīs mistisko un reizē satriecošo parādību – ūdensrijējus. Marta Selecka ar Gustavu Terzenu to izsekos Allažos, Sērenē un Skrīveros. Viens no šiem brīnumiem 2014. gadā atzīts par ģeoloģisko dabas pieminekli.

Dace Grimze ar TE! Dara Salacgrīvā mācīsies darināt papīru no salmiem, kaņepēm, zāles un arī veca papīra. Parādīs risinājumu, ko, bez dedzināšanas, var iesākt ar kūlu.

Foto: publicitātes

Māra Kampernova ar TE! Rīgā dosies uz vienu no desmit Rīgas apkaimes salām, kas ir arī viena no klusākajām Rīgas vietām – uz Kundziņsalu. Te jau vairākās paaudzēs dzīvo Zeibotu dzimta. Par Kundziņsalas vēsturi stāstīs rakstnieks un radio raidījumu vadītājs Andris Zeibots. Skaistākas salas vietas izrādīs māksliniece Ineta Berkmane. Netiks aizmirsta arī Kundziņsalas glābšanas biedrība.

Raidījumu LTV 1 ekrānos var redzēt katru ceturtdienu plkst. 21:15 ar atkārtojumu tās pašas nedēļas sestdienā plkst. 11:00.

Foto: publicitātes
Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu