Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Pauls: «Aarzemnieki» uzvara negaidīta; potenciāls - Samantai Tīnai

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 10
Foto: Evija Trifanova / LETA

Grupas «Aarzemnieki» uzvara Eirovīzijas konkursa nacionālajā atlasē bijusi negaidīta, atzina komponists Raimonds Pauls, dziedātājas Anmary un Ance Krauze, kā arī komponists Marhilēvičs.

Pēc Paula domām, vislielākais potenciāls gan ir bijis Samantai Tīnai

Pēc Paula domām, vislielākais potenciāls gan ir bijis dziedātājai Samantai Tīnai, un, viņaprāt, dziedātājas balss spējas ir vistuvāk tam, ko gaida Eirovīzija.

Komponists norāda, ka «Aarzemnieku» uzvara ir bijusi negaidīta, atzīstot, ka teorētiski favorīts bija un arī priekšroka tika dota Donam. Pauls uzsvēra, ka viņa uzstāšanās bijusi laba, un Dons «stāvēja augstāk» par citiem, tomēr mūziķa priekšnesums bija pārāk mierīgs.

Komentējot «Aarzemnieku» uzstāšanos, Pauls izteicās, ka viņiem bija viegli uztverama dziesma, kā arī azartiska uzstāšanās. Attiecībā uz grupas iespējām Eirovīzijas finālā Dānijā, Pauls sacīja, ka «visādi brīnumi var notikt».

Viņš norādīja, ka skandināvu publika varētu «uzķerties», jo dziesmas melodija ir «lipīga» un dziesma spēj iekustināt publiku, kas noticis arī Latvijā.

Pauls gan norādīja, ka pats fināls bijis pārāk garš un izstiepts, kā arī vajadzējis publiskot balsošanas rezultātus uzreiz.

Anmary: «Aarzemnieku» uzstāšanās bija ļoti sirsnīga

Arī Anmary jeb Linda Amantova piekrita, ka rezultāts bijis negaidīts, tomēr norādīja, ka «Aarzemnieku» uzstāšanās ir bijusi ļoti sirsnīga. Jautāta par grupas izredzēm Dānijā, dziedātāja izteicās, ka tā ir rulete, tāpēc nevar neko paredzēt.

Anmary uzsvēra, ka ir jāatbalsta savējie lielajā finālā. Kopumā viņai konkursa norise šķita laba, tomēr par konkursa kvalitāti viņa neņēmās spriest.

Marhilēvičs: «Aarzemnieki» «paņēma» ar vienkāršību un patiesumu

Grupa «Aarzemnieki», kas uzvarēja Eirovīzijas konkursa nacionālajā atlasē, «paņēmusi» ar patiesumu, vienkāršību un nesamākslotību, izteicās komponists Uldis Marhilēvičs.

Viņš atzina, ka «Aarzemnieku» uzvara savā ziņā ir bijis pārsteigums. Marhilēvičs izteicās, ka grupas tēls kopumā daļai publikas patika, jo viņi bija atvērti un vitāli.

Mūziķis nesteidzās komentēt grupas izredzes Eirovīzijas konkursā Dānijā, norādot, ka «Eirovīzijā nekad neko nevar paredzēt». Viņš gan piebilda, ka pēdējā laikā tie izpildītāji, kas Eirovīzijas konkursā ir pirmajā desmitniekā, parasti ir spēcīgi.

Krauze uz konkursu būtu sūtījusi Donu

Dziedātāja Ance Krauze, kas iepriekš arī piedalījās konkursā, piekrita, ka «Aarzemnieku» uzvara ir liels pārsteigums, bet viņa pati uz konkursu būtu sūtījusi Donu.

Krauze norādīja, ka Donam ir skaista, spēcīga un pārliecinoša balss, un viņš nenobītos no lielā «Eirovīzijas varenuma».

Izsakoties par «Aarzemniekiem», dziedātāja sacīja, ka tehniski grupas solists dziedājis «netīri», bet arī viņa vēl nevēlājas izteikties par grupas izredzēm Dānijā.

«Par to, vai grupa pārvarēs pusfinālu, nevaru spriest, bet tas var būt pārsteigums numur divi, « izteicās Krauze.

Jau ziņots, ka Ventspilī Eirovīzijas nacionālās atlases «Dziesma 2014» finālā negaidīti uzvarēja grupa «Aarzemnieki» ar dziesmu «Cake to bake», kas 6.maijā Kopenhāgenā pārstāvēs Latviju starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā.

Jau tradicionāli konkursā vispirms startēja visi divpadsmit finālisti, pēc kuru uzstāšanās ar skatītāju balsojuma un žūrijas lēmuma palīdzību cīņai superfinālā izvirzīja trīs dziesmas un to izpildītājus.

Ventspilī, teātra namā «Jūras vārti» konkursa nacionālās atlases superfinālā «Aarzemnieki» sacentās ar Dona «Pēdējo vēstuli» un Samantas Tīnas izpildīto dziesmu «Stay».

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 10

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu