Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Latvijā sāk demonstrēt filmu «Diāna»

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: publicitātes

Piektdien, 18.oktobrī, Latvijas kinoteātros iznāk filma «Diāna» («Diana») - stāsts par Velsas princeses Diānas pēdējiem diviem dzīves gadiem un viņas attiecībām ar ķirurgu Hasnatu Hanu. Viena no pasaules apbrīnotākajām sievietēm, kuras dzīvē atlika maz vietas privātumam, uzdrīkstējās ļauties attiecībām, kas beidzās tikai dažas nedēļas pirms traģiskās autoavārijas 1997.gadā. Tiek uzskatīts, ka tieši Hasnats Hans bijis Diānas mūža mīlestība.

Titullomu režisora Olivera Hiršbīgela filmā izpilda aktrise Naomi Votsa, kura saņēmusi divas ASV Kinoakadēmijas balvu nominācijas un zināma pēc lomām tādos darbos kā «21 grams», «Karalis Kongs», «Malholanda ceļš», «Divas mātes», «Neiespējamais» u.c. Aktrise atklāj detaļas par jauno filmu un lomu:

Jūs septembra nogalē svinējāt savu 45. dzimšanas dienu. Kā, ejot gadiem, mainās jūsu lomas un piedāvājumi?

Naomi Votsa: Esmu uzkrājusi gana daudz pieredzes savā vecumā, gluži tāpat kā jebkura cita sieviete. Tas atspoguļojas arī lomās, jo tās kļūst arvien interesantākas. Cilvēki mēdz teikt, ka, pārkāpjot četrdesmit gadu slieksni, viss apstājas. Tās ir muļķības!

Kā jūsu līdzšinējās lomas, proti, šķietami parasta sieviete neparastās situācijās, sasaucas ar Velsas princeses Diānas attēlošanu jaunajā filmā? Viņa ir viena no pagājušā gadsimta ievērojamākajām personām...

Naomi Votsa: Lai arī Diānu nekādi nevar nosaukt par parastu sievieti, manas lomas sasaucas ar Diānas atveidošanu kā cimds ar roku. Diāna dzīvoja starp privileģētiem cilvēkiem, taču tika iegrūsta tādā pasaulē un notikumos, kam neviens nevar sagatavoties. Mani šajā lomā fascinēja Diānas vientulība un tas, ka viņai nācās saskarties ar ļoti sarežģītām un pat neatrisināmām situācijām.

Vai bija viegli pieņemt filmas veidotāju uzaicinājumu spēlēt Diānu? Vai kādā brīdi šaubījāties?

Naomi Votsa: Jā, es domāju par to, kā mani salīdzinās ar Diānu, kaut vai pēc ārienes. Vai esmu pietiekami gara, vai mani sejas vaibsti un balss atbilst... Sākotnēji es biju skeptiski noskaņota un nervozēju, taču pēc rūpīgām pārdomām, piekritu. Tas nebija viegli. Tomēr, kad sākām filmēt pirmās ainas, sapratu, ka viss būs kārtībā.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu