Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Totaldobžē izrāde «Viņa sieva»

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: facebook.com/Marta Elīna Martinsone

Trešdien, 2. oktobrī, Totaldobže mākslas centra 3. stāvā (Ūnijas ielā 8/k2) būs iespēja noskatīties izrādi «Viņa sieva». Izrāde ir LKA Teātra mākslas maģistrantūras studentes Martas Elīnas Martinsones kursa darbs, un tā veidota pēc Virdžīnijas Vulfas romāna «Delovejas kundze» motīviem.

«Voreni-Smiti līdz šim ir dzīvojuši laimīgu laulības dzīvi Londonā. Bet jaunais dzejnieks Septimuss sāk arvien vairāk attālināties no realitātes, atstājot savu sievu Rēziju vienu. Kas notiek ar sievieti, kuras dzīve sabrūk viņas acu priekšā? Vai laulība kā tāda nozīmē sievietes pašidentitātes zaudēšanu? Vai mīlestība cilvēku noved līdz ārprātam vai arī mīlestība ir šis ārprāts?»

Izrādē «Viņa sieva» darbosies aktieri Daiga Kažociņa, Gatis Ungurs un Gundars Jakobsons. Izrādes scenogrāfiju un grafisko noformējumu veidojis Ivars Veinbergs, dramaturģija – Madara Rampāne, mūzikas autors – Māris Butlers.

Ieeja bez maksas.

Projekts tapis sadarbībā ar Latvijas Kultūras akadēmiju, pateicoties Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstam.

www.totaldobze.com

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu