Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Jēkabsone-Žogota šovasar baudījusi brīvlaiku ar bordo dogu Renso

Sejas.lv
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 1
Foto: Santa Sergejeva

Viena no labākajām latviešu basketbolistēm arī Eiropā atzītā Anete Jēkabsone-Žogota, kura šomēnes nosvinēja savu 30. dzimšanas dienu, šovasar sezonas brīvdienās atpūtās un uzkrāja spēkus tepat Latvijā. Sākoties sezonai, Anete dosies prom uz Krievijas Superlīgas klubu «Jekaterinburgas UGMK«.

Sarunā ar dzīvesstila portālu «Sejas» Anete Jēkabsone-Žogota priecīga stāsta, ka vasaru pavadījusi mājās Latvijā. «Šovasar vairāk atpūtos un rūpējos par vectētiņa veselību un baudīju laiku kopā ar ģimeni – savu vīru Edgaru un ģimenes mīluli bordo dogu Renso. Trijatā braucām pastaigāties gar jūru. Kamēr esmu prom Krievijā, Renso dzīvo pie manas vecmāmiņas un vectētiņa. Pa vasaru Renso ir brīvlaiks, ko viņš pavada pie mums ar vīru. Kad ilgāku laiku neesam tikušies, suns ir priecīgs, mani satiekot,» atklāj Anete.

Basketboliste pēc vasaras atvaļinājuma, kura laikā uzkrājusi spēkus un enerģiju, jau devusies uz Krieviju. «Nav variantu! Profesionālajā sportā jābūt vienmēr gatavai,» viņa piebilst.

Krievijā basketbolu Anete spēlē jau astoņus gadus un atzīst, ka ir iedzīvojusies šajā valstī. «Man ļoti patīk. Klubs man īrē dzīvokli. Lai gan par mājām Krieviju noteikti nevaru saukt. Mājas man ir Latvijā un citas mājas man nebūs. Vēl pāris gadi jāpaspēlē un tad jau viss,» stāsta basketboliste.

Sezonas laikā Anete lielākoties dzīvo viena, bet reizēm ciemos atbrauc arī vīrs Edgars. Basketbolistes vīrs ir uzņēmējs, SIA «Comservice Limited» ģenerāldirektors. «Sezonas laikā uz Latviju atbraucu tikai Ziemassvētku brīvdienās uz divām nedēļām,» nosaka Anete.

Vaicājot, kāpēc Anete vairs nespēlē Latvijas sieviešu basketbola valstsvienībā, viņa skaidro, ka pirms pusotra gada piedzīvojusi traumu, kā rezultātā bija jāatsakās no spēlēšanas izlasē. «Veselība man ir pirmajā vietā un vēlējos to savest kārtībā. Ja pēdējos gados nav sanācis spēlēt izlases sastāvā, nezinu kā būs nākotnē,» atzīst basketboliste.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 1

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu