Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

«Dziedošo ģimeņu» pirmā atlase jau 21. augustā

TVNET
«Dziedošo ģimeņu» pirmā atlase jau 21. augustā
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: publicitātes

Laiks atkārtot dziesmu vārdus un izgludināt svētku drānas, jo vairs tikai pāris dienas atlikušas, līdz sāksies šā rudens LNT sadziedāšanās svētku «Dziedošās ģimenes» atlases. Pirmā norisināsies jau 21. augustā Valmierā, un atlases turpināsies visas nedēļas garumā Latvijas lielākajās pilsētās – Talsos, Rīgā, Rēzeknē un Jēkabpilī.

Jau pavisam drīz LNT skatītājus priecēs sadziedāšanās svētku «Dziedošās ģimenes» piektā, jubilejas sezona. Taču, pirms īstie svētki var sākties, LNT radošā komanda dosies uz visiem Latvijas novadiem, lai noklausītos un izraudzītos skanīgas ģimenes. Tāpēc laiks sarosīties, izbrīvēt dienu un doties uz atlasi savā pilsētā!

LNT šova «Dziedošās ģimenes» vadītāju lomā iejutīsies vadītāji Jolanta Strikaite un Jānis Auzāns. J.Strikaite un J.Auzāns aicina: «Latvieši ir dziedātāju tauta - tas ir izsenis zināms. Esam pārliecināti, ka teju ikvienas ģimenes pūrā ir skaistas latviešu dziesmas, kas tiek dziedātas gan priekos, gan bēdās. Izvēlieties vienu vismīļāko, atkārtojiet vārdus, sagatavojiet priekšnesumu un nāciet uz dziedāšanas svētku atlasēm. «Dziedošās ģimenes» - tā būs lieliska iespēja sadraudzēties ar citām ģimenēm un kopā izbaudīt sadziedāšanās svētku piekto - jubilejas sezonu.» To, kuras ģimenes piedalīsies LNT dziedāšanas svētkos, izvērtēs «Dziedošo ģimeņu» režisors Arvīds Babris, šova producents Guntars Gulbiņš, vokālā pedagoģe Karīna Tropa un pavadošās grupas «MC Orķestris» sastāvs.

21.augustā 18:00 atlase notiks Valmierā, Valmieras kultūras centrā, Rīgas ielā 10

22.augustā 18:00 atlase notiks Talsos, Talsu tautas namā, Brīvības ielā 17A

23.augustā 18:00 atlase notiks Rīgā, LNT studijā, Elijas ielā 17

24.augustā 12:00 atlase notiks Rēzeknē, Latgales vēstniecībā GORS, Pils ielā 4

25.augustā 12:00 atlase notiks Jēkabpilī, Krustpils kultūras namā, Rīgas ielā 210/212

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu