Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Kirkorovs «Jauno vilni» nomainījis pret atpūtu ar bērniem Grieķijā

Lūk, Krievijas zvaigžņu plejāde, kas nav ieradusies uz "Jauno vilni 2013" FOTO: Santa Sergejeva

Par Krievijas estrādes karali dēvētais Filips Kirkorovs (46) šogad tāpat kā primadonna Alla Pugačova tā arī nepagodināja ar savu klātbūtni Jūrmalā notiekošo mūzikas festivālu «Jaunais vilnis 2013«. Savā mikrobloga vietnē «Twitter» Kirkorovs ievietojis fotogrāfijas, kurās redzams, ka viņš ar abiem bērniem kāpj savā privātajā lidmašīnā, lai dotos atpūtā pie jūras. Savukārt «Jaunajā vilnī» Kirkorova vārdu piemin uz skatuves, bet aizkulisēs kopā ar citu šovbiznesa zvaigžņu maketiem, noraugās arī Kirkorovs.

Kamēr Krievijas mediji vēsta, ka «Jaunais vilnis» šogad Jūrmalā pulcē pirmā līmeņa Krievijas zvaigznes, dziedātājs Filips Kirkorovs arī šogad tāpat kā pērn nav ieradies uz «Jauno vilni , bet noīrējis milzīgu villu Grieķijā un gaida ciemos Kristīnu Orbakaiti ar ģimeni.

Kirkorovs ar bērniem dodas baudīt atpūtu pie jūras FOTO: Instagram

Par šo faktu, ka Kirkorovs ir Grieķijā, mediju pārstāvjus informēja pats «Jaunā viļņa» rīkotājs, Krievijas komponists Igors Krutojs. Viņš arī pastāstīja, ka pēc dalības kokursā, ciemos pie Kirkorova dosies arī dziedātāja Kristīna Orbakaite.

Kirkorovs savas mazulītes Allas Viktorijas kristību dienā. Abu Kirkorova bērnu krusttēvs ir Krievijas sarunu šovu vadītājs Andrejs Malahovs FOTO: Komsomolskaja Pravda

Grieķijā īrētajā villā Kirkorovs bauda atpūtu kopā ar saviem bēriem dēlu Martinu, kas dzimis pērnā gada vasarā un meitu Allu Viktoriju, kas pasaulē nāca 2011. gada 26. novembrī.

Kirkorovs esot atteicies pat no ballīšu apmeklēšanas savu mazuļu dēļ.

Krievijas dziedātāja Kristīna Orbakaite Jūrmalā uz "Jauno vini 2013" ieradusies kopā ar vīru amerikāņu biznesmeni Mihailu Zemcovu FOTO: Santa Sergejeva
Lūk, Krievijas zvaigžņu plejāde, kas nav ieradusies uz "Jauno vilni 2013" FOTO: Santa Sergejeva
Uz augšu
Back