Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Tapis video stāsts Gustavo dziesmai "Daudz laimes"

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Mūziķis Gustavo piedāvā dziesmas "Daudz laimes" video ekranizāciju. Kompozīcija iekļauta albumā "Trešā elpa" un tika veidota kā pārsteigums. Ar šādu mērķi radīts arī videoklips, kura tapšanas gaitā Gustavo sastrādājās ar vairākiem māksliniekiem.

"Daudz laimes" video līdz galam nenoslīpēto versiju pirmajiem bija iespēja redzēt eklektiskās koncertprogrammas "Pilsētas portāls" apmeklētājiem. Šobrīd dziesmas vizualizācija ir pilnībā pabeigta.

"Dziesmas sākums ir mānīgs un tikai beigās ir saprotams, kāpēc tās nosaukums ir "Daudz laimes". Šo ideju turpinājām arī klipa sižetā. Video tapšanā tika iesaistīti ļoti daudzi mākslinieki, kas līdz šim savā starpā nebija sadarbojušies, un līdz ar to rezultāts bija intriģējošs un neparedzams,” saka Gustavo.

Stāsta centrālā notikuma krāsu paleti veidoja mākslinieces Evija Ķirsone, Laura Ozola un Kristīne Luīze Avotiņa. Grafiskos attēlus uzbūra Paulis Liepa, kurš jau agrāk sadarbojies ar Gustavo, zīmējot klipu dziesmai "Esi brīvs". Par stāsta režiju atbildēja un tehniskos risinājumus nodrošināja "Tritone Studio" komanda; režija: Lauris un Raitis Ābele, operators Mārcis Ābele, pēcapstrāde Aigars Gercāns.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu