Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Latvijā ierodas deju māksliniece Vija Vētra

TVNET
Latvijā ierodas deju māksliniece Vija Vētra
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: publicitātes

No 14. maija līdz 13. jūnijam Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Mazajā zālē (Kaļķu ielā 1, Rīgā) norisināsies indiešu klasisko deju meistarklases, ko vadīs pasaulē pazīstamākā latviešu izcelsmes šo deju izpildītāja, horeogrāfe, lektore un pedagoģe Vija Vētra. Turpat arī būs skatāma Latvijas kinorežisores un producentes Aijas Bley fotoreportāža «Vija Vētra».

No 14. maija līdz 11. jūnijam katru otrdienu plkst. 18 RTU Mazajā zālē norisināsies meistarklases Vijas Vētras vadībā. Visi interesenti laipni aicināti apgūt indiešu klasiskās dejas «Bharata», «Natyam» un «Kathak» stilā, kā arī apmeklēt tai či klasi.

Dalības maksa meistarklasēs – Ls 3.

Savukārt 15. maijā plkst. 12 RTU Mazajā zālē tiks atklāta Latvijas kinorežisores un producentes Aijas Bley izstāde – fotoreportāža «Vija Vētra», kas būs skatāma līdz 13. jūnijam.

Foto: publicitātes

Atzīmējot 90. gadadienu un 70 mūža gadus, kas veltīti dejai un skatuvei, 13. jūnijā plkst. 19 Rīgas Latviešu biedrības nama Lielajā zālē (Merķeļa ielā 13, Rīgā) notiks Vijas Vētras jubilejas koncerts. Visām dejām – Vijas Vētras horeogrāfija. Biļešu cenas koncerta apmeklējumam no Ls 2 līdz Ls 5.

«Šis brīnums notiek tikai reizi gadā, laikā starp ceriņu ziedēšanu un Jāņu papardēm, kad Latvijā kā gājputns atgriežas mītiskā deju priesteriene Vija Vētra,» liriska ir keramiķe Helga Ingeborga Melnbārde. Aicinām Vijas Vētras talanta cienītājus sagaidīt mākslinieci 13. maijā plkst. 6 starptautiskajā lidostā «Rīga».

Latvijas Kultūras fonda aicināta, kopš 1990. gada Vija Vētra uzstājās Latvijā, un visu šo laiku RTU Studentu klubs atbalstījis mākslinieci, organizējot deju meistarklases un koncertus.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu