Lena Danhema: Riana ir slikts paraugs jaunām fanēm

Komēdijseriāla «Girls» zvaigzne Lena Danhema

FOTO: Reuters/ScanPix

Komēdijseriāla «Girls» zvaigzne Lena Danhema uzskata barbadosiešu dziedātāju Rianu par sliktu paraugu gados jaunajām fanēm.

Populārā seriāla «Girls» autore un aktrise īpaši nosodīja Rianas izlīgšanu ar R&B dziedātāju Krisu Braunu, kurš viņu 2009.gadā piekāva. Viņa uzskata, ka 24 gadus vecajai popdīvai nevajadzētu publicēt «nepiemērotas» fotogrāfijas, jo tās redz arī viņas gados jaunās pielūdzējas.

«Slava ir lieliska lieta, taču tā jāuztver nopietni,» viņa sacīja intervijā aktiera Aleka Boldvina radioraidījumam «Here's The Thing».

Dziedātāja Rianna

FOTO: Reuters/Scanpix

«Kādreiz man ļoti patika Riana. Es negribu mētāt akmeņus no sava stikla namiņa, taču es sekoju viņas «Instagram» kontam un nevaru vien beigt domāt, cik daudzas mazas meitenes ir apsēstas ar viņu,» skaidroja Danhema. «Pametot Barbadosu, viņai bija lieliska karjera un viņa bija ieguvusi «Grammy» balvu. Viņa ir talantīga. Taču tad viņa atkal satuvinājās ar Krisu Braunu un sāka publicēt miljoniem fotogrāfiju, kā viņi kopā guļ gultā un smēķē marihuānu. Tas salauza manu sirdi un lika justies tā, it kā es būtu 95 gadus veca.»

Komēdijseriāla «Girls» zvaigzne Lena Danhema

FOTO: Reuters/Scanpix

Aktrise arī norādīja, ka atpazīstamība likusi viņai rūpīgāk pārdomāt savus vārdus un rīcību. «Dažkārt pie manis nāk 17 gadus vecas meitenes un saka, ka mans seriāls viņām daudz nozīmē,» viņa noteica.

Kā jau ziņots, Danhema šomēnes tika atzīta par labāko komēdijseriālu aktrisi, savukārt viņas veidotais šovs «Girls» par jaunu sieviešu dzīvi Ņujorkā tika apbalvots kā labākais komēdijas seriāls.

Uz augšu