Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

«Satellites LV» izsludina sešus «Pagrīdē» klubu koncertus

TVNET
«Satellites LV» izsludina sešus «Pagrīdē» klubu koncertus
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1
Foto: Nils Vilnis

Jau trešdien, 10.oktobrī, Vecrīgas klubā «Pulkvedim neviens neraksta» (Peldu ielā 26/28) pašmāju rokgrupa «Satellites LV» sniegs pirmo no sešiem albuma «Pagrīdē» veicināšanas koncertiem. Klubā skanēs dziesmas no šogad izdotā albuma «Pagrīdē», kā arī «Satellites LV» (agrāk «The Satellites») 1990.gadu populārākās dziesmas, kas «Pulkvedī» pirmo reizi koncertā izskanēja pirms 14 gadiem.

Savukārt 13.oktobrī grupa pirmo reizi uzstāsies Cēsu «Fonoklubā», kas svinēs savas darbības ceturto jubileju. Paralēli «Fonokluba» svinībām blakus esošajā Cēsu «KafeRīga» jau plkst.18 notiks «Pagrīdē» remiksu albuma atklāšanas pasākums, kurā piedalīsies «Dirty Deal Audio» bītmeikeri Oriole, Niklavz, Ansis, Pukkk un Mincīša ieraksti.

Pēdējais oktobra koncerts notiks Jelgavā, klubā «Jelgavas Krekli».

Novembrī iecerēti vēl trīs koncerti. Pirmais no tiem, kopā ar «Dirty Deal Audio» bītmeikeriem un jauno pašmāju grupu «Komjaunatne» notiks Valmieras «Nepabeigtajā debesskrāpī». 23.novembrī grupa vēlreiz viesosies Jelgavas klubā «Jelgavas Krekli», bet koncertsesiju noslēgs Liepājā, klubā «Fontaine» kopā ar «Dirty Deal Audio» bītmeikeriem un dīdžeju Arti Dvarionas.

Vairāk par Dirty Deal Audio

Grupa nesen laidusi klajā jaunu singlu «Pievienojies!», kura b-pusē iekļauts projekta «Netīrās cilpas» remikss. Līdz ar singla izdošanu, grupa aicina arī citus jaunos bītmeikerus un dīdžejus pievienoties, lai radītu savu «Satellites LV» dziesmas «Pievienojies!» remiksu. Dziesmas instrumentu un vokālu celiņus iespējams lejupielādēt grupas mājas lapā. Gatavās remiksu versijas mp3 vai saites uz skaņdarbu jāiesūta grupai līdz 10.oktobrim uz e-pastu info@satellites.lv.

Satellites LV albuma «Pagrīdē» veicināšanas koncerti

10.10.2012. @Pulkvedim neviens neraksta (Rīga) - durvis plkst. 21/skatuve plkst. 22/ieeja 4 Ls

13.10.2012. @Fonoklubs (Cēsis) - durvis plkst. 22/skatuve plkst. 23/ieeja 2 Ls

24.10.2012. @Jelgavas Krekli (Jelgava) - durvis plkst. 22/skatuve plkst. 00/ieeja 2 Ls (studentiem 1 Ls)

3.11.2012. @Nepabeigtais debesskrāpis (Valmiera); viesi «Dirty Deal Audio» (Kashuks, Kristaps Ritms, Netīrās Cilpas, Corona) & grupa «Komjaunatne». Durvis plkst. 20/skatuve plkst. 22:30/ieeja 3 Ls

23.11.2012. @Jelgavas Krekli (Jelgava) - durvis plkst. 22/skatuve plkst. 00/ieeja 3 Ls (studentiem 2 Ls)

24.11.2012. @Fontaine Palace (Liepāja) - viesi «Dirty Deal Audio» («Netīrās cilpas») & DJ Artis Dvarionas. Durvis plkst. 21/skatuve plkst. 23/ieeja 2,5 Ls (bezrindas.lv 1,5 Ls)

***

satellites.lv

CD formātā albums «Pagrīdē» pieejams mūzikas veikalos «Upe», «LP», «Randoms», kā arī kafejnīcās «Istaba», «Mierā» u.c. kultūras un tirdzniecības vietās. Tāpat albums pieejams digitālai lejupielādei «ekase.lv» un «iTunes».

Pēdējie divi grupas ieraksti («Vadu» un «Bezvadu») izdoti 2009. gadā.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu