Slavens komiķis divreiz mēģinājis pakārties

Deivids Valliams ar sievu modeli Laru Stounu

FOTO: AFP/LETA

Raidījuma «Little Britain» zvaigzne Deivids Valliams atklāj publikai, ka, cīnoties ar depresiju, divas reizes ir mēģinājis pakārties.

Komiķis Deivids Valliams (41) stāsta, ka pirmais pašnāvības mēģinājums noticis jau 12 gadu vecumā, savukārt pēdējais - pirms deviņiem gadiem.

18 gadu vecumā komiķis ticis hospitalizēts, jo bija speciāli pārdozējis pretsāpju tabletes, kā arī reiz mēģinājis pārgriezt vēnas un domājis par lekšanu zem braucoša vilciena.

Raidījuma «Little Britain» zvaigzne Deivids Valliams ar māti

FOTO: AFP/LETA

«TheSun» raksta, ka par pašnāvības mēģinājumiem Deivids stāsta autobiogrāfijā «Camp David», kura nāks klajā nākamnedēļ. Šādu rīcību viņš pamato ar dziļu depresiju, kuru esot pārdzīvojis.

Viņa pēdējais dienasgrāmatas ieraksts ir dokumentēts 2003. gadā, kad viņš mēģināja nonāvēties, jo izšķīrās ar mīļoto. Tajā teikts: «Mēģināju pakārties, bet zināju, ka patiesībā nevēlos nomirt, es vienkārši vairs negribēju dzīvot.»

Komiķis skaidro, ka pašnāvības mēģinājumi sākušies bērnības nometnes dēļ, kurā viņu morāli terorizējuši citi biedri. Tolaik viņš ieskrējis mežā, lai pakārtos, taču viņam tas nav izdevies, jo izrādījies, ka vieta nav piemērota – Deivids bija par garu, lai karātos, neaizskarot zemi.

Deivids Valliams ar sievu modeli Laru Stounu

FOTO: AFP/LETA

Savukārt mēģinājums 18 gadu vecumā noticis tādēļ, ka viņu noraidījusi kāda meitene no skolas. Deivids pārdozēja pretsāpju tabletes, taču māte viņu atrada un nogādāja slimnīcā.

Reiz Jaungada dienā.Valliams mēģināja pārgriezt sev rīkli un vēnas ar virtuves nazi. Vēlāk, kad Deivids sāka lietot antidepresantus, viņš atklāj: «Vēlme nomirt vienmēr ir bijusi manī.»

Uz augšu
Back