Pastiprinās minējumi par Kalkina veselības stāvokli

FOTO: Reuters/ScanPix

Pēc vairākām presē publicētām nožēlojamām fotogrāfijām pastiprinājušies minējumi par amerikāņu aktiera Makolija Kalkina veselības stāvokli.

Kā liecina presē publicētās fotogrāfijas, 1990.gada filmas «Home Alone» («Viens pats mājās») aktieris ir dramatiski notievējis, izraisot minējumus par iespējamu saslimšanu vai arī aizraušanos ar narkotikām.

31 gadu vecais Kalkins kopš bērnības panākumiem filmējies reti un tagad dzīvo noslēgti Ņujorkā.

14 gadu vecumā viņš tiesas ceļā bloķēja vecāku pieeju viņa sapelnītajai naudai, pēc tam pārstājot kontaktēties ar tēvu. Kā apgalvo izdevums «National Enquirer», Kalkins narkotikām tērē aptuveni 6000 ASV dolārus mēnesī, lietojot heroīnu, oksikodonu, ketamīnu, pretsāpju medikamentus «Percocet» un «Vicodin», kā arī marihuānu.

Izdevums raksta, ka Kalkins narkotiku jūgā iestidzis pēc šķiršanās no ilggadējās draudzenes Milas Kunisas, kas tagad satiekas ar Eštonu Kačeru. Bulvārprese prognozē, ka Kalkins pat sešu mēnešu laikā varētu vairs nebūt starp dzīvajiem.

Aktiera pārstāvji kategoriski nolieguši apgalvojumus par viņa aizraušanos ar narkotikām, nodēvējot tos par izdomājumiem.

Kalkins iepriekš narkotiku dēļ ir nonācis policijas uzmanības lokā. 2004.gadā viņam tika piespriests trīs gadu nosacīts cietumsods par marihuānas un recepšu medikamentu «Alprazolam» un «Clonazepam» glabāšanu.

Uz augšu