Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Sabiedrisko attiecību speciālists Andris Pētersons publicē stāstus

TVNET
Sabiedrisko attiecību speciālists Andris Pētersons publicē stāstus
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1
Foto: publicitātes

Apgāds «Atēna» izdevis jaunu grāmatu - Biznesa augstskolas «Turība» Sabiedrisko attiecību fakultātes dekāna Andra Pētersona stāstu krājumu «Ievārījums un brīnumi», informē izdevniecībā.

«Patiesībā rakstītais ir par dzīvi, kas sastāv no jābūtības un notiekošā. Rakstītais ir par saskrsmi cilvēku darbos un dvēselē, par panākumiem un zaudējumiem,» grāmatas uzrunā raksta pats autors.

«Šī grāmata ir īsts brīnums. Tā atgādina par lietām, kuru nozīmīgumu mēdzam nenovērtēt, un par vārdiem, kurus nepasakām. Katrs no stāstiem sniedz iespēju izdzīvot aizraujošus mirkļus un krāšņu emociju gammu un, pats galvenais, liek atcerēties un atkal no jauna saprast, ka vislielākā vērtība ir patiess cilvēks — tāds īsts, kurš nebaidās nosodījuma un spēj atzīties!» par grāmatu raksta Liene Bērziņa, TV un radio raidījumu vadītāja.

"Atēna"

Foto: publicitātes

«Andri Pētersonu pazīstu gadus piecus. Pareizāk sakot, piecus gadus man šķita, ka zinu, kas viņš ir. Un tad Andris iedeva izlasīt šo grāmatu. Ticis līdz vidum, sūtīju īsziņu: Vai tas VISS ir par TEVI? Atbildi var izlasīt priekšvārdā. Tas ir arī par tevi un tavu draugu, tavu vai viņa sievu, kolēģi, klasesbiedru vai tēvu. Tev noteikti būs jādomā par līdzīgiem atgadījumiem savā dzīvē. Nekautrējies — pieraksti! Tā jau tās interesantās grāmatas arī top. Un — nesteidzies — šie stāstiņi prasa laiku, lai padomātu: «Kā tad ir ar mani?»» komentē Valdis Melderis, dialogu dizainers, pasniedzējs, Radio Skonto balss.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu