Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Nacionālais teātris populārākās izrādes rādīs Jelgavā

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: Publicitātes foto / Gunārs Janaitis

Latvijas Nacionālais teātris ar izrādēm - politisko kabarē «100 g Žurkas 2012» 21.aprīlī un tautas komēdiju «Latgola.lv» 4.maijā viesosies Jelgavas pilsētas kultūras namā. Arī šogad aprīlī viena no pieprasītākajām izrādēm Nacionālajā teātrī ir «100 g Žurkas», savukārt «Latgola.lv» ir pēdējo gadu vispopulārākā izrāde un Jelgavā tiks spēlēta jau 76. un 77. reizi, informē Nacionālā teātra pārstāve Līga Rimševiča.

«100 g. Žurkas 2012» radošā komanda ir režisors Valters Sīlis, scenārija autori - Mārtiņš Egliens un Jānis Skutelis, scenogrāfs Aigars Ozoliņš, horeogrāfs Alberts Kivlenieks, kostīmu māksliniece Ieva Kauliņa. Īpašs pienesums šajā gādā ir Raimonda Petrauska muzikālais noformējums. Jau izrādē «Tikai tā!» Raimonds Petrausks daudzus pārsteidza ar savu īpašo labi zināmu dziesmu oriģinālo interpretāciju. Kā politiskais konsultants izrādes tapšanā ir piedalījies Jānis Domburs.

Foto: Publicitātes foto / Gunārs Janaitis

«100 gramus Žurkas» Nacionālais teātris veido katru gadu uz Starptautisko teātra dienu, lai kopā ar saviem uzticamajiem skatītājiem pasmietos par mūsu valstī notiekošo, politiķiem un viņu «nedarbiem». Apcelšana nav pašmērķis, bet cerība, ka caur humora prizmu cilvēki citām acīm paskatīsies uz notiekošo Latvijā.

Savukārt latgaliešu vitalitāte, kolorītie tipāži, komiskas sadzīves situācijas, mīlestības peripetijas par spīti pensijas gadiem ir tas, kas skatītāju saista izrādē «Latgola.lv». Mūsdienu dzīves straujajā tempā un dažādo piedāvājumu pārpilnībā tik daudz nospēlētu izrāžu ir labs rezultāts, bet «Latgola.lv» aizvien ir viena no pieprasītākajām Latvijas Nacionālā teātra izrādēm. Izrādes režisors Valdis Lūriņš. Galvenajās lomās Uldis Dumpis un Dace Bonāte.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu