Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

«OKartes skatuves» koncertā - mīlestības dziesmas

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: TVNET

Muzikālā šova «OKartes skatuve» piektdienas lielajā koncertā varēsim baudīt dalībnieku oriģinālkompozīcijas, kas šoreiz būs atzīšanās mīlestībā vecākiem un otrajām pusītēm, informē šova producents Niks Volmārs.

Jau trešo mēnesi dzīvojot slēgtajās šova telpās, dalībnieki ir noilgojušies pēc saviem tuvākajiem. Kristaps Pujāts koncertā veltīs dziesmu mammai un sen nesatiktajām vecmāmiņām, savukārt Oskars Deigelis dziedās par ilgām, kas radušās pēc šķiršanās no meitenes.

«Oriģināldziesmu koncerti ir iemesls, kāpēc es piedalos šova veidošanā. Tas ir radošs pienesums Latvijas populārajai mūzikai un iespēja jauniešiem izpausties ne vien kā izpildītājiem, bet arī kā jaunu dziesmu radītājiem. Tas nekas, ka no šīm jaunajām dziesmām populāras kļūs tikai dažas. Būtiski ir katram jaunajam māksliniekam attīstīt spēju sacerēt dziesmu un veidot savu repertuāru. Tas nekas, ja daļa dziesmu kādam šķitīs amatieriskas - svarīgi ir mēģināt un krāt pieredzi.

Jau vairākas no šova laikā pirmo reizi atskaņotajām dziesmām ir iekļāvušās Latvijas popmūzikas apritē

un pabijušas augstākajās vietās radiostaciju topos. Pujāta «Vēl tevi mīlēt» nu jau kļūst par hitu Latvijā, Madara Grēgere tikko prezentēja savu singlu «Miljons domu nakts», kas arī tika radīts šova laikā. Tūlīt tiks ierakstīta vēl viena Pujāta dziesma.

Ticu, ka arī šīs piektdienas koncertā mūs gaida burvīgi pasaules pirmatskaņojumi un agrāk mazāk zināmu dziesmu prezentācijas. Šie ir mani mīļākie koncerti, un, cik zinu, arī visiem jauniešiem, kas piedalās šovā. Tad mēs redzam viņus tādus, kādus viņi redz paši sevi,» saka šova repertuāra direktors Guntars Račs.

Mīlestības oriģināldziesmu koncertu tiešraidē varēs vērot LNT un izklaides Kanālā 2 šovakar pulksten 20.30, bet ballīti, kas norisināsies pēc koncerta, tiešraidē rādīs Kanāls 2.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu