Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Atklāj Vitnijas Hjūstones nāves cēloni

FOTO: AFP/LETA

Losandželosas tiesu mediķi atklājuši dziedātājas Vitnijas Hjūstones (Whitney Houston) nāves cēloni. Tas ir: «Noslīkšana, sirds ateroskleroze un kokaīns.»

(Papildināts viss teksts.)

Jau ziņots, ka Hjūstoni 11. februāra pēcpusdienā viņas numurā Beverlihilzas viesnīcā «Beverly Hilton» bez samaņas vannā zem ūdens atrada viņas miesassargs. 48 gadus vecā dziedātāja nedēļu pēc nāves tika apbedīta Ņūdžersijas štatā privātā bēru ceremonijā, kurā piedalījās tikai draugi un radinieki.

Beverlihilzas policija toreiz rakstveida paziņojumā atzina, ka vēl nevar izteikt pieņēmumus par Hjūstones nāves cēloni, bet tas varot kļūt zināms pēc toksikoloģijas pārbaužu rezultātiem.

Losandželosas tiesu medicīnas birojs paziņoja, ka Hjūstonei, domājams, bijusi sirdslēkme, kuras dēļ viņa nonākusi zem ūdens. Viņas sirds stāvokli saasinājusi kokaīna lietošana.

Biroja paziņojumā teikts, ka Hjūstones organismā nāves brīdī bija kokaīns, bet viņas nāve bija nejauša un tās cēlonis ir noslīkšana un «aterosklerotiskas sirdskaites un kokaīna lietošanas sekas».

Tiesu mediķu galīgo atzinumu paredzēts publiskot divu nedēļu laikā.

Pēc Hjūstones nāves mediju ziņās bija izteikti dažādi pieņēmumi par viņas nāves cēloni. Viens no šiem pieņēmumiem bija, ka viņa var būt mirusi no recepšu medikamentu un alkohola nāvējoša kokteiļa.

Tiesu mediķi atzina, ka Hjūstones organismā atrasta arī marihuāna un recepšu medikamenti, bet tie nav veicinājuši viņas nāvi.

Uz augšu
Back